Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

10 let na cestě

10 let na cestě

Obrázek není k dispozici

Cena produktu 10 let na cestě není známa.

 

Popis produktu 10 let na cestě: Již 10 let brázdí kapela Traband po evropských podiích. Na výroční koncert z Paláce Akropolis se můžete podívat z DVD, nebo si ho pouze poslechnout z CD. Z dvouhodinového energií nabitého koncertu... > více informací


10 let na cestě - popis

nahoru

Již 10 let brázdí kapela Traband po evropských podiích. Na výroční koncert z Paláce Akropolis se můžete podívat z DVD, nebo si ho pouze poslechnout z CD. Z dvouhodinového energií nabitého koncertu se na CD vešlo 19 skladeb (+ nový animovaný videoklip) a na DVD 31 skladeb (+ dokumenty ČT, videoklipy a fotogalerie) z toho jsou 4 doposud nevydané skladby - V čekárně u doktora, Na druhý břeh, Tlustý muž v zrcadle, Stáda a 8 písniček z prvního a již dlouhodobě vyprodaného CD - Markéto!, Přijíždí posel, Leží dáma na kolejích, Jak to všechno pěkně roste, Orel &a panna, Sáro!, Nezdárný syn, Krysy. Samozřejmě zde nechybí ani hity z řadových alb Kolotoče, Road Movie a ze zatím nejúspěšnějšího alba Hyjé! jako je Černej pasažér či Nemám rád trpaslíky. Na CD i DVD se objevují i hosté kteří přišli blahopřát Trabandu a zároveň si s ním zahráli na podiu, jako Václav Koubek, Vladimír Javorský, Naholou 25 a další. Zaroveň si s Trabandem zavzpomínali někteří z jeho bývalých členů třeba Petr Vizina, který neváhal sednout za bicí a střihnout si pár skladeb ze svého působení v kapele.

Žánr World

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu 10 let na cestě užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější 10 let na cestě akční ceny - Levné 10 let na cestě

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější 10 let na cestě stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější 10 let na cestě najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.