Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

25th Hour

25th Hour

Cena produktu 25th Hour není známa.

 

Popis produktu 25th Hour: K filmu, ve kterém hraje hlavní roli Edward Norton, vychází také jazzové score album od Terence Blancharda. Film podle novely a scénáře Davida Bennioffa bude mít u nás premiéru v květnu. Promo War... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

25th Hour - popis

nahoru

K filmu, ve kterém hraje hlavní roli Edward Norton, vychází také jazzové score album od Terence Blancharda. Film podle novely a scénáře Davida Bennioffa bude mít u nás premiéru v květnu. Promo Warner Music Terence Blancharda jsme měli možnost poznat jako vynikající hudebníka a zde na tomto CD se nám představuje také jako autor filmové hudby. Jedná se o filmovou hudbu k filmu 25th Hour . Hrdina filmu si za 24 hodin začne odpykávat sedmiletý trest ve vězení. Někdejší král Manhattanu dá brzy sbohem životnímu stylu, na který si zvykl, který mu otevřel dveře nejluxusnějších newyorkských klubů, ale který jej také odcizil od jeho nejbližších. Během posledního dne na svobodě rekapituluje svůj život, spojí se se svým otcem i dvěma nejlepšími přáteli a ve hře je také jeho přítelkyně, která mohla (ale nemusela ) poskytnout policii jistou informaci. Hlavní hrdina si není ničím jistý, ale s rychle ubývajícím časem je třeba učinit důležité rozhodnutí. Tomuto tématu zcela odpovídá i filmová hudba Terence Blancharda. Jeho hudba je hodně emociální, neváhá použít ve své skladbě například ptačího zpěvu. Hudba Terence Blancharda plní dokonale funkci filmové hudby, při jejím poslechu ale můžeme mít dojem, že nám stále chybí vizuální vjem. Jistě zde autor nezapře svou lásku k jazzu, i orchestrace jednotlivých partů je dělána jiným způsobem, než orchestrace pro klasický velký orchestr. Potěší nás klavírní sóla, sóla žesťových nástrojů. Zdařilé je i užití lidského hlasu, jako nástroje ve spojení s velkým orchestrem. Jinak celá hudba působí ponurým dojmem, atmosférou strachu a nejistoty a jistě hraje významnou úlohu při dokreslování děje filmu a podporu jeho některých scén. Terence Blanchard si s hudbou k tomuto filmu pohrává opravdu precizně a přistupuje s úctou k žánru filmového dramatu. Toto CD by nemělo chybět nikomu, kdo film 25th Hour viděl a chce si znova připomenout jedinečnou atmosféru tohoto filmu. Jako soundtrack bylo toto CD vybráno mnoha zahraničními časopisy jako jeden z nejlepších soundtracků roku. I proto by nemělo ujít Vaší pozornosti.

Žánr Soundtracky

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu 25th Hour užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější 25th Hour akční ceny - Levné 25th Hour

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější 25th Hour stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější 25th Hour najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.