Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

A Time To Love

A Time To Love

Cena produktu A Time To Love není známa.

 

Popis produktu A Time To Love: Tak tomuhle říkám comeback. Od poslední desky Stevieho Wondera uplynulo deset let a ruku na srdce, tehdejší "Conversation Peace" ani nenutila k dlouhodobějšímu a opakovanému poslechu. Zdálo se, že... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

A Time To Love - popis

nahoru

Tak tomuhle říkám comeback. Od poslední desky Stevieho Wondera uplynulo deset let a ruku na srdce, tehdejší "Conversation Peace" ani nenutila k dlouhodobějšímu a opakovanému poslechu. Zdálo se, že jedna z největších osobností světového popu druhé poloviny 20. století už spálila veškerou inspiraci a že už je čas odebrat se do hudebního důchodu. Čím více se pauza prohlubovala, tím více Wonder upadal v zapomnění. Rádia občas zahrála některou z jeho dávných slavných písní a lidé si na deskách kupovali pokračovatele odkazu slepého génia. Jenže začátkem roku začaly probleskovat informace o chystané novince a fanoušci se okamžitě nabudili. Po takové době přece musí být alespoň trochu dobrá, vždyť Wonder by nehazardoval se svým jménem zbytečně. Skutečnost nakonec předčila všechna očekávání. Po sympatických mladistvých 60. letech, po vpravdě geniálních letech 70., po hitparádově úspěšných 80. letech a po krizi 90. let se Stevie vrací ve famózní formě. Zjevně musel čekat, až přijde ten správný čas, vždyť jinak by to zkusil už jako mnozí jiní na přelomu milénia. Vše se muselo uležet, aby kvas roku 2005 měl správný oheň, chuť a energii. To vše najdete na "A Time To Love" v míře spíše větší než malé. Na své novince Wonder úročí bohaté zkušenosti z více než čtyřiceti let strávených ve světě showbusinessu. Kapacitu desky využil prakticky beze zbytku, přesto na posluchače takové porce muziky není moc a čas strávený v její společnosti běží více než příjemně. Stevie střídá žánry podle chuti, klouže od vyostřeného soulu přelomu 60. a 70. let přes jazzově vyklidněné písně a klasicky uvolněné hity dle starých wonderovských receptů až po paráradně nadupané funky z úvodu třetího tisíciletí. Klasickým případem budiž trojice písní ze závěru první třetiny desky. Foukací harmonikou zdobený hit "From The Bottom Of My Lonely Heart" střídá nabuzená "Please Don´t Hurt My Baby", aby se následně vše zklidnilo uvolněným duetem "How Will I Know" s vlastní dcerou Aishou Morris, který je doprovázen klavírem a jazzovou rytmikou. Celé album má nenápadnou na druhou stranu o to přesvědčivější gradaci. Očekávaný třetí singl "Positivity" by mohl příjemně prozářit i naše rádia a závěrečná titulní píseň je už oslavou lásky a hudby jako takové. "A Time To Love" je deska, kterou nebudete ukládat daleko od přehrávače.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu A Time To Love užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější A Time To Love akční ceny - Levné A Time To Love

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější A Time To Love stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější A Time To Love najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.