Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Astbury, Ian: SpiritLightSpeed

Astbury, Ian: SpiritLightSpeed

Cena produktu Astbury, Ian: SpiritLightSpeed není známa.

 

Popis produktu Astbury, Ian: SpiritLightSpeed: Astbury halí hardrock do moderního hávu okořeněného elektronikou Zpěvák skupiny The Cult Ian Astbury na sólovém albu SpiritLightSpeed rozhodně neopakuje přístup mateřské kapely. Na desce jsou sice... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Astbury, Ian: SpiritLightSpeed - popis

nahoru

Astbury halí hardrock do moderního hávu okořeněného elektronikou Zpěvák skupiny The Cult Ian Astbury na sólovém albu SpiritLightSpeed rozhodně neopakuje přístup mateřské kapely. Na desce jsou sice patrné kořeny jeho tvorby, které tkví v řízném a energickém hard rocku, Astbury však současně drží prst na tepu doby. Nebojí uplatnit vysloveně současné prvky. Čerpá z postupů, které přinesla elektronická hudba, využívá hybných groovů i vysloveně jedovatých řezavých překreslených zvuků, typických pro elektroindustriální kapely stejně jako zastřeného nečistého soundu. Daří se mu je skloubit s hardrockovým důrazem i melancholií, takže deska působí mimořádně přesvědčivě, k čemuž nemalou měrou přispívá i jeho emotivní zpěv, která v rychlejších skladbách nepostrádá patřičnou naléhavost, zatímco v pomalejších písních ctí tesknou atmosféru. Na první poslech zaujmou především rychlé písně s agresivním zvukem, jako je úvodní Back On Earth s výrazným groovem a jedovatým zvukem, následující High Time Amplifier s vypjatým soulovým vokálem nebo podobně pojaté The Witch se zkresleným Astburyho hlasem. Jen výtečné It´s Over se drží pojetí hard rocku s jakým přichází mateřská kapela. Neméně zdařile jsou však pomalejší skladby Devil´s Mouth a Tonigh upomínající rané postpunkové období The Cult, neboť jim dominují rozložené akordy jemně zkreslené kytary pomalované klávesami a teskný vokál. I ty jsou však podloženy hybnou smyčkou bicích, která se objevuje i v hořkosladkém Tyger. Obě polohy - tesknou i agresivní - kombinuje závěrečná Shambala okořeněná popdivnými zvuky, které jí dávají až psychedelický ráz, jaký má i v jedné z nejpůsobivějších skladeb alba ? pomalá, tajuplná Metaphysical Pistol.

Žánr Pop / Rock

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Astbury, Ian: SpiritLightSpeed užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Astbury, Ian: SpiritLightSpeed akční ceny - Levné Astbury, Ian: SpiritLightSpeed

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Astbury, Ian: SpiritLightSpeed stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Astbury, Ian: SpiritLightSpeed najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.