Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Bacdafucup

Bacdafucup

Cena produktu Bacdafucup není známa.

 

Popis produktu Bacdafucup: Je-li libo hardcore rap v krystalicky čisté podobě nelze opomenout skupinu Onyx a jejich debut z roku 1993 nazvaný Bacdafucup. Čtveřice převelice drsně se tvářících týpků z Queensu vtrhla na scénu... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Bacdafucup - popis

nahoru

Je-li libo hardcore rap v krystalicky čisté podobě nelze opomenout skupinu Onyx a jejich debut z roku 1993 nazvaný Bacdafucup. Čtveřice převelice drsně se tvářících týpků z Queensu vtrhla na scénu a svým agresivním stylem rapování smetla konkurenci jako příbojová vlna. Za skupinou producentsky stál Jason Mizell neboli DJ Jam Master Jay, od začátků spolupracující se skupinou Run D.M.C. S produkcí většiny skladeb vypomohl Chyskillz a dvě skladby zůstaly zcela v režii Kool Tee. Výborná produkce byla jen jedním z důvodů úspěšnosti alba. Tím hlavním magnetem byl totiž velmi agresivní styl rapování Onyxu. Celou Onyx mánii nastartovala singlová skladba "Slam". Vyřvávaný refrén, při rapu napnuté hlasivky k prasknutí, bláznivý videoklip plný strkání a přeřvávání se hlavních protagonistů. To byl Onyx na začátku kariéry. Nasazení a projevu odpovídají dětem velmi nepřístupné texty. Názvy skladeb jako "Bichasniguz" hovoří za vše. V "Throw Ya Gunz" lehce parafrázují okřídlené old skoolové rčení "just throw ya gunz in the air and pop pop like you just don't care". Opravdová lyrická perla je potom skladba "Blac Vagina Finda". Plešaté hlavy všech hlavních protagonistů daly název skvěle šlapající skladbě "Atak Of Da Bal-Hedz" a výrazy na jejich obličejích potom vsuvce "Da Mad Face Invasion". Na prodejce nelegálních nosičů si chlapci vyšlápli v další vsuvce "Bichasbootleguz". Jeden z černých prodejců nabízí Onyxu ke koupi jejich vlastní kazetu, odměnou mu je sprška nadávek a pár výstřelů. "Slam" nebyl jediným úspěšným singlem z alba. Další velice oblíbenou skladbou se stala třeba "Shifftee". Na albu lze najít i skladby s poněkud klidnějším tempem jako je "Da Nex Niguz". Ovšem i tato skladba je zarapována drsným stylem s velkým nasazením. Poslední 18. stopou na CD je potom uřvané outro "Getdafucout" končící zvoláním "now, turn it off". Čtveřice Big DS, Suavé, Fredro a Sticky Fingaz dala o sobě svým albem Bacdafucup dost hlasitě vědet. Neotřelým a originálním stylem ukázali jak má vypadat Hardcore hiphop.

Výrobce Hip-Hop
Žánr Hip-Hop
Nosič CD

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Bacdafucup užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Bacdafucup akční ceny - Levné Bacdafucup

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Bacdafucup stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Bacdafucup najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.