Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Bárta, Dan: Entropicture

Bárta, Dan: Entropicture

Cena produktu Bárta, Dan: Entropicture není známa.

 

Popis produktu Bárta, Dan: Entropicture: Z klokotu devadesátých let se Dan Bárta vynořil jako osobnost, která vnímá a tvoří muziku všemi smysly. Cit, emoce a rozum se v jeho písních vyvažují. A jestli má někdo přirozenou autoritu, pak je... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Bárta, Dan: Entropicture - popis

nahoru

Z klokotu devadesátých let se Dan Bárta vynořil jako osobnost, která vnímá a tvoří muziku všemi smysly. Cit, emoce a rozum se v jeho písních vyvažují. A jestli má někdo přirozenou autoritu, pak je to právě zpěvák Dan Bárta, držitel celé letky zlatých Andělů (pět cen Akademie populární hudby). Česká populární hudba v něm našla přirozený idol, respektovaný kritikou a uznávaný posluchači. Na přelomu tisíciletí Dan Bárta, věrný jen sám sobě a hudbě, zavedl posluchače do světa Illustratosphere, které zpěvák uchopil i textařsky. A posluchači šli za ním, nadšeni jazzovou muzikou, lehkostí a obrazností nových písní. Z projektu vyrostla vyhledávaná koncertní kapela Illustratosphere s kytaristou Miroslavem Chyškou (posléze ho nahradil Jaroslav Friedl), hráčem na klávesy Filipem Jelínkem, pianistou Stanislavem Máchou, basistou Robertem Balzarem a bubeníkem Jiřím Slavíčkem. Album Illustratosphere dosáhlo za krátkou dobu platinového statutu. Nové album Dan Bárta &a Illustratosphere: Entropicture se dá přirovnat k obrazárně krajin nebo snů, vtělených do písní s nadhledem a smyslem pro jemnou rovnováhu tónů.

Výrobce Pop / Rock
Žánr Pop / Rock

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Bárta, Dan: Entropicture užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Bárta, Dan: Entropicture akční ceny - Levné Bárta, Dan: Entropicture

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Bárta, Dan: Entropicture stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Bárta, Dan: Entropicture najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.