Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

BIGGER AND DEFFER

BIGGER AND DEFFER

Cena produktu BIGGER AND DEFFER není známa.

 

Popis produktu BIGGER AND DEFFER: Dva roky od vydání debutového alba Radio uplynuly jak voda. 19-letý mladík LL Cool J vychutnával svojí slávu a připravoval album druhé. Tentokráte při produkci vsadil na svojí maličkost a na výpom... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

BIGGER AND DEFFER - popis

nahoru

Dva roky od vydání debutového alba Radio uplynuly jak voda. 19-letý mladík LL Cool J vychutnával svojí slávu a připravoval album druhé. Tentokráte při produkci vsadil na svojí maličkost a na výpomoc The L.A. Posse. Album nazval neskromně Bigger And Deffer. Název je trošku slovní hříčka, LL používá Bigger and Deffer ve zkratce jako B.A.D. a i úvodní skladbu pojmenoval "I'm Bad". Ve slangu ‚být špatný' ovšem znamená přesný opak. LL to ve své skladbě dokazuje. Těžké bicí a nekompromisní rap, to je LL Cool J druhé poloviny 80. let. Na desce dostal více prostoru i LLův DJ Cut Creator. V singlové skladbě "Go Cut Creator Go" se představil skvělými skreči a cuty. Za zvuku řízných kytar vše mocně doplňuje u mikrofonu LL Cool J. Opravdu povedená skladba. Spoustu vášní vzbudil LL Cool J skladbou "I Need Love". Tento kousek je označován jako první rapová balada a LL za ní slíznul nejeden výpad proti své osobě. Odpůrci hlásali, že rap je hudba ulice a zamilované řečičky v ní nemají místo. Ovšem ladies, pro které se snaží být LL idolem, skladbu ocenily a jak se ukázalo později, LL poněkud předběhl svojí dobu. Dnes se do rapu míchá kde co a nikdo se nediví ničemu. S nadhledem se LL vrací i k tématům vyjadřujícím jeho vztah k rapové hudbě, viz skladba "My Rhyme Ain't Done". 11 skladeb plus závěrečná kraťoučká "On The Ill Tip" (z ní si úryvek vypůjčili N.W.A na svoje EP 100 Miles And Runnin) se mohou chlubit oproti prvnímu albu propracovanější produkcí. Hlavní těžiště stále leží v hutných beatech doplněných nezbytnými skreči a kouzly za gramofony, ale celkový dojem působí kompaktněji. LL Cool J si připisuje další úspěšné album na své konto a to má další úspěchy ještě před sebou.

Žánr Hip-Hop
Výrobce Hip-Hop

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu BIGGER AND DEFFER užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější BIGGER AND DEFFER akční ceny - Levné BIGGER AND DEFFER

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější BIGGER AND DEFFER stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější BIGGER AND DEFFER najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.