Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Bílá, Věra: Rom - Pop

Bílá, Věra: Rom - Pop

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Bílá, Věra: Rom - Pop není známa.

 

Popis produktu Bílá, Věra: Rom - Pop: Na původní romskou hudební tvorbu bylo, zejména v letech minulých, pohlíženo jako na cosi tajemného až exotického, na něco, co sice má svoje místo na folkových a lidových slavnostech a festivalech... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Bílá, Věra: Rom - Pop - popis

nahoru

Na původní romskou hudební tvorbu bylo, zejména v letech minulých, pohlíženo jako na cosi tajemného až exotického, na něco, co sice má svoje místo na folkových a lidových slavnostech a festivalech, ale co zároveň nemůže výraznou měrou zasáhnout zbytek našeho "bílého" světa.Původní ("tradiční") i současné ("umělé") romské písničky vždy ponesou pečeť jisté výlučnosti, dané naturelem jejich interpretů, způsobem jejich života, ale i obsahem a formou skladeb.

Žánr Pop / Rock

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Bílá, Věra: Rom - Pop užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Bílá, Věra: Rom - Pop akční ceny - Levné Bílá, Věra: Rom - Pop

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Bílá, Věra: Rom - Pop stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Bílá, Věra: Rom - Pop najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.