Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Brych, Tony: Když blues mi začnou hrát

Brych, Tony: Když blues mi začnou hrát

Cena produktu Brych, Tony: Když blues mi začnou hrát není známa.

 

Popis produktu Brych, Tony: Když blues mi začnou hrát: Výběr písní v interpretaci Tony Brycha, který za vámi přichází na tomto albu, vás okamžitě překvapí. Čekali byste totiž výhradně swingovou muziku s jazzovými prvky a ono tomu tak docela není. Tím ... > více informací


Brych, Tony: Když blues mi začnou hrát - popis

nahoru

Výběr písní v interpretaci Tony Brycha, který za vámi přichází na tomto albu, vás okamžitě překvapí. Čekali byste totiž výhradně swingovou muziku s jazzovými prvky a ono tomu tak docela není. Tím překvapením je řada známých trampských písní, ovšem v neopakovatelném originálním přednesu Tony Brycha. Domnívám se, že tady opět sehrála výjimečnou roli žižkovská příslušnost. I z nahrávek vytvořených v chladném studiu ucítíte horký dech a atmosféru žižkovských hospůdek. Při tom dobře věděl, že jazz v hospodském prostředí nezní až tak docela přesvědčivě. Ale trampské písničky ano. Tak proč si je nezazpívat a nepůjčit jim něco z jazzového projevu? Zajímavý výsledek se vám nyní nabízí k poslechu. A až to uděláte, dáte mi za pravdu. Ty známé, skoro obnošené věci jsou najednou nové a svěží. Celému albu stačila dodat lesk i zpěvačka Jitka Vrbová.

Žánr Pop / Rock

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Brych, Tony: Když blues mi začnou hrát užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Brych, Tony: Když blues mi začnou hrát akční ceny - Levné Brych, Tony: Když blues mi začnou hrát

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Brych, Tony: Když blues mi začnou hrát stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Brych, Tony: Když blues mi začnou hrát najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.