Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

By All Means Neccessary

By All Means Neccessary

Cena produktu By All Means Neccessary není známa.

 

Popis produktu By All Means Neccessary: Rok 1988 by zásadním zlomen v životě Laurence Parkera alias KRS One. V té době už dávno nebyl bezdomovcem, ale členem skupiny Boogie Down Productions, které měla na triku skvělé album Criminal Min... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

By All Means Neccessary - popis

nahoru

Rok 1988 by zásadním zlomen v životě Laurence Parkera alias KRS One. V té době už dávno nebyl bezdomovcem, ale členem skupiny Boogie Down Productions, které měla na triku skvělé album Criminal Minded. Při nahrávání skladby "My Philosophy" byl nešťastnou náhodou zastřelen druhý člen DBP DJ Scott La Rock. Kris byl zdrcen smrtí přítele a ve jménu jeho odkazu pokračoval v práci na připravovaném albu. Dal mu název By All Means Necessary a k jeho nahrání pozval jako DJ svého mladšího bratra Kennyho. Jeho pohled na svět se stal více kritický a sám sebe začal nazývat učitelem (The Teacher). Na albu kritizuje sociální postavení černých obyvatel, brojí proti násilí páchanému černochy na černoších. Na obal se nechal vyfotit s bouchačkou v ruce v póze napodobující známý snímek Malcolma X dívajícího se z okna. Deset skladeb opět v minimalistické produkci s těžkými bicíci navazuje na zvuk prvního alba. První skladba je Krisovo osobní poselství "My Philosophy". Ve "Stop The Violence" vyzývá k zastavení násilí. Stejný název mělo i jím založené hnutí. V "Illegal Business" pranýřuje vládu a policii za její postoj k drogám. Refrén této skladby je všeříkající: "illegal business controls America...". V odlehčeném duchu se nese snad jen skladba "Jimmy". Jimmy je označení pro to, co holky nemají, a pochází původně od skupiny Jungle Brothers a jejich slavné skladby "Jimbrowski". V předposlední skladbě "T'cha-T'cha" rapuje o tom proč sám sebe označuje jako učitele a v poslední "Necessary" rapuje o tom, že násilí je nutné zastavit všemi dostupnými prostředky - by all means necessary. Pokud budeme ignorovat politické a sociální postoje BDP, se kterými se nemusíme ztotožnit, zůstane velmi dobře vyprodukované a zarapované album.

Žánr Hip-Hop

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu By All Means Neccessary užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější By All Means Neccessary akční ceny - Levné By All Means Neccessary

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější By All Means Neccessary stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější By All Means Neccessary najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.