Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Čarohraní (Z kořenů moravského folklóru)

Čarohraní (Z kořenů moravského folklóru)

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Čarohraní (Z kořenů moravského folklóru) není známa.

 

Popis produktu Čarohraní (Z kořenů moravského folklóru): Na výběrovém CD „ Z kořenů moravského folklóru“ se nachází 13 hudebních skupin, které v současnosti reprezentují umělce, kteří čerpajíce z tradic moravského folklóru, skládají vlastní písně nebo i... > více informací


Čarohraní (Z kořenů moravského folklóru) - popis

nahoru

Na výběrovém CD „ Z kořenů moravského folklóru“ se nachází 13 hudebních skupin, které v současnosti reprezentují umělce, kteří čerpajíce z tradic moravského folklóru, skládají vlastní písně nebo interpretují lidové ve vlastních aranžích a tak zachovávají tvůrčí nit mezi uměleckou minulostí a budoucností a tím posilují originální a jedinečnou kulturu české země. Na CD se vedle sebe objevují kapely s dlouholetou tradicí (Hradišťan, Iva Bittová, Teagrass, Tomáš Kočko) ale i mladí začínajícící muzikanti (Maraca, Docuku, Benedikta), kteří teprve objevují krásu lidové písně. Album si neklade za cíl zmapovat celou šíři této v současné době velmi populární hudební oblasti, na to je kapacita CD malá, ale snaží se posluchačům doma i v zahraničí (4 jazyčný booklet) přiblížit moravskou worldmusic.

Žánr World

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Čarohraní (Z kořenů moravského folklóru) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Čarohraní (Z kořenů moravského folklóru) akční ceny - Levné Čarohraní (Z kořenů moravského folklóru)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Čarohraní (Z kořenů moravského folklóru) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Čarohraní (Z kořenů moravského folklóru) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.