Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Čarohraní (Z kořenů moravského folklóru)

Čarohraní (Z kořenů moravského folklóru)

Čarohraní (Z kořenů moravského folklóru) zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena produktu Čarohraní (Z kořenů moravského folklóru) není známa.

 

Popis produktu Čarohraní (Z kořenů moravského folklóru): Na výběrovém CD „ Z kořenů moravského folklóru“ se nachází 13 hudebních skupin, které v současnosti reprezentují umělce, kteří čerpajíce z tradic moravského folklóru, skládají vlastní písně nebo i... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Čarohraní (Z kořenů moravského folklóru) - popis

nahoru

Na výběrovém CD „ Z kořenů moravského folklóru“ se nachází 13 hudebních skupin, které v současnosti reprezentují umělce, kteří čerpajíce z tradic moravského folklóru, skládají vlastní písně nebo interpretují lidové ve vlastních aranžích a tak zachovávají tvůrčí nit mezi uměleckou minulostí a budoucností a tím posilují originální a jedinečnou kulturu české země. Na CD se vedle sebe objevují kapely s dlouholetou tradicí (Hradišťan, Iva Bittová, Teagrass, Tomáš Kočko) ale i mladí začínajícící muzikanti (Maraca, Docuku, Benedikta), kteří teprve objevují krásu lidové písně. Album si neklade za cíl zmapovat celou šíři této v současné době velmi populární hudební oblasti, na to je kapacita CD malá, ale snaží se posluchačům doma i v zahraničí (4 jazyčný booklet) přiblížit moravskou worldmusic.

Žánr World

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Čarohraní (Z kořenů moravského folklóru) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Čarohraní (Z kořenů moravského folklóru) akční ceny - Levné Čarohraní (Z kořenů moravského folklóru)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Čarohraní (Z kořenů moravského folklóru) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Čarohraní (Z kořenů moravského folklóru) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.


;