Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Česká mše svatá (Záznam mše z kostela Nejsvětějšího srdce Páně v Praze na Vinohradech)

Česká mše svatá (Záznam mše z kostela Nejsvětějšího srdce Páně v Praze na Vinohradech)

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Česká mše svatá (Záznam mše z kostela Nejsvětě... není známa.

 

Popis produktu Česká mše svatá (Záznam mše z kostela Nejsvětějšího srdce Páně v Praze na Vinohradech): Nedělní mši celebruje Pater Ing. Miloslav Fiala Opraem. Natočeno v únoru 2002. Na varhany hraje Petr Veselý, sborový zpěv Šedé sestry sv. Františka a lid. Na druhé straně kazety duchovní slovo Pat... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Česká mše svatá (Záznam mše z kostela Nejsvětějšího srdce Páně v Praze na Vinohradech) - popis

nahoru

Nedělní mši celebruje Pater Ing. Miloslav Fiala Opraem. Natočeno v únoru 2002. Na varhany hraje Petr Veselý, sborový zpěv Šedé sestry sv. Františka a lid. Na druhé straně kazety duchovní slovo Patera Miloslava Fialy a Jan Evangelista Antonín Koželuh: Messa curta e solenne in D (N. Petrenko - soprán, Y. Škvárová - alt, V. Doležal - tenor, J. Kalendovský - bas)

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Česká mše svatá (Záznam mše z kostela Nejsvětějšího srdce Páně v Praze na Vinohradech) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Česká mše svatá (Záznam mše z kostela Nejsvětějšího srdce Páně v Praze na Vinohradech) akční ceny - Levné Česká mše svatá (Záznam mše z kostela Nejsvětějšího srdce Páně v Praze na Vinohradech)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Česká mše svatá (Záznam mše z kostela Nejsvětějšího srdce Páně v Praze na Vinohradech) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Česká mše svatá (Záznam mše z kostela Nejsvětějšího srdce Páně v Praze na Vinohradech) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.