Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Cher: My Life:The Greatest Hits

Cher: My Life:The Greatest Hits

Cena produktu Cher: My Life:The Greatest Hits není známa.

 

Popis produktu Cher: My Life:The Greatest Hits: Cher prošla ve svém životě třemi obdobími. Dvě z nich byli spojovány s pozdějším manželem producentem a zpěvákem Sonny Bonym. V 60.a 70. letech byly její skladby na vrcholu všech světových hitpará... > více informací


Cher: My Life:The Greatest Hits - popis

nahoru

Cher prošla ve svém životě třemi obdobími. Dvě z nich byli spojovány s pozdějším manželem producentem a zpěvákem Sonny Bonym. V 60.a 70. letech byly její skladby na vrcholu všech světových hitparádách. V 60.letech začíná také spolupracovat s Sonnym na filmu "Sonny And Cher", "Silkwood", "Mask" a "Moonstruck", po kterém vyhrála nejlepší herecký výkon -Academy Award. Sonny Bono potkává 17 letou Cher a začínají spolu nahrávat duety nazvané "Ceaser And Cleo". Později nahrávají úspěšnější duet "Baby Don't Go" . Cher začíná zpívat sama a Sonny se stává jejím producentem. V roce 1971 vydává album "Gypsies, Tramps and Thieves," které mělo veliký úspěch a milióny prodaných kusů.Po roce 1974 se dostává jejich do manželství ke konci. Celý život jí vytvářel a pomáhal jí s její kariérou, možná pravě proto se chtěla stát samostatnou. V této době začíná hrát ve více filmech-" Witches of Eastwick", "Mask", "Silkwood". Od konce 70. let je známa spíše jako zpěvačka. Prochází mnoha vydavatelstvími i Columbií, u které vychází i singl "Believe".

Žánr Pop / Rock

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Cher: My Life:The Greatest Hits užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Cher: My Life:The Greatest Hits akční ceny - Levné Cher: My Life:The Greatest Hits

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Cher: My Life:The Greatest Hits stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Cher: My Life:The Greatest Hits najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.