Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Clothes Drop [CZ verze]

Clothes Drop [CZ verze]

Cena produktu Clothes Drop [CZ verze] není známa.

 

Popis produktu Clothes Drop [CZ verze]: Vrhnout vyloženě letní desku až na předvánoční trh je přinejmenším podivné. Navíc v případě, že jde o tak silné jméno, jakým Shaggy je. Do hlav firemních šéfů se nedostaneme, takže se dá jen speku... > více informací


Clothes Drop [CZ verze] - popis

nahoru

Vrhnout vyloženě letní desku až na předvánoční trh je přinejmenším podivné. Navíc v případě, že jde o tak silné jméno, jakým Shaggy je. Do hlav firemních šéfů se nedostaneme, takže se dá jen spekulovat. Že by snad mohlo jít o strach z "Gasolina" a podobných šlágrů, které si řekli v létě o speciální žánrovou krabičku, tomu nevěřím. Takže se dá brát v potaz případný skluz při nahrávání a případná víra, že největší pecky předznamenají příští léto a jako správné trvalky do něj vydrží. A potom je tu ještě klasická možnost, že Shaggy je velká hvězda a ty prostě vydávají desky před vánocemi a hotovo. Maličko úchylka, já vím, ale co s tím naděláte. Při síle "Clothesdrop" to může být jedno, protože své posluchače si určitě najde i v hubertusu. Tenhle v Americe naturalizovaný človíček to s nahrávací aktivitou nikdy nepřeháněl. Dá se říci, že už jsou posluchači vlastně potřetí překvapeni, odkud se zase vynořil. Zjeví se, zbourá hitparády, vydělá dolárky a stáhne se. Ať už šlo o první záchvěv s "Oh Carolina", pecku "Boombastic", šílenství kolem desky "Hot Shot" na začátku milénia nebo očekávaný zájem o novinku. Jasně, občas uměl i v mezičase šlápnout vedle, kdo nakonec ne. Po čtyřleté pauze od v duchu názvu udělané "Hot Shot" nemůže být ovšem o klopýtnutí řeč. A Shaggy se plně soustředil. Zůstal svůj, takže znovu předvádí osobitou a širokou směs dancehallu a reggae se všemi možnými i nemožnými přísadami. Pokud bychom v souvislosti s novinkou chtěli najít problematické místo, tak je to kláda osmnácti skladeb. Při vší pestrosti je snadné se v záplavě melodií ztratit, troška střízlivosti při výběru finální sestavy by neškodila. První tři na obal vypíchnuté singly najdete logicky hned v první třetině desky a osobně mě těší, že při prvním poslechu jsem je i já sám viděl jako singly. Je příjemné potom sáhnout po bookletu a zjistit, že názor firmy je stejný. "Ready Fi Di Ride" je tradiční sexistická lahůdka, "Wild 2nite" zdobí vokál Olivie a "Supa Hypnotic" má asi největší šanci uspět v našem éteru. Také zbytek desky je výborný a nevylučuji, že se z něj může vyloupnout ještě čtvrtý singl. Jen při poslechu doporučuji dát si CD nadvakrát, rozhodnout se pro vlastní selekci tuctu písní a ten potom sjíždět. Mr. Lover Lover se zase vytáhl, "Clothesdrop" jako celek lze ovšem dát na jeden zátah pouze s viagrou.

Žánr World

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Clothes Drop [CZ verze] užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Clothes Drop [CZ verze] akční ceny - Levné Clothes Drop [CZ verze]

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Clothes Drop [CZ verze] stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Clothes Drop [CZ verze] najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.