Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Co neodnesl čas

Co neodnesl čas

Cena produktu Co neodnesl čas není známa.

 

Popis produktu Co neodnesl čas: Vydavatelská firma připravila Waldemarovi k jeho 70. narozeninám výběrové album s názvem "Co neodnesl čas" a podtitulem "Největší hity". Stejně jako v případě jedné z mnoha nedávno vydaných kompil... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Co neodnesl čas - popis

nahoru

Vydavatelská firma připravila Waldemarovi k jeho 70. narozeninám výběrové album s názvem "Co neodnesl čas" a podtitulem "Největší hity". Stejně jako v případě jedné z mnoha nedávno vydaných kompilací písniček Michala Tučného i tato je sestavena výhradně z písniček natočených pro televizi, což dodává desce punc dosud nevydaného materiálu. Samozřejmě písničky znáte, jde ale o odlišné verze od těch, které dosud vyšly na deskách. Že nemůže jít o skutečně největší hity Waldemara Matušky vám dojde už při letmém pohledu na seznam skladeb, kde mimo jiné budete okamžitě postrádat přítomnost dívčího jména Tereza. Na druhou stranu je tu vedle řady skutečných evergreenů také několik už téměř zapomenutých nahrávek. Všechno bylo natočeno během pěti let před Waldemarovou emigrací, tedy od roku 1978 do 1982. Skladby mají v drtivé většině velké orchestrální aranžmá, vždyť televize v té době živila svůj vlastní orchestr. Nechybí ani KTO, většinou se ale dostane ke slovu jen jako doprovodné vokální těleso nebo jen pro zdůraznění původní nálady countryových skladeb. Téměř všudypřítomná je i nejprve Olga Blechová, později Matušková, najdete tu ovšem také řadu překvapivých hostů, pro televizní vysílání zajímavých. V "Mrholí" zpívají doprovodné vokály autoři skladby Karel Kopecký a Jindřich Faktor, "Tak abyste to věděla" je duet s Ljubou Hermanovou a "V domě straší duch" je udělané dokonce s Jaroslavem Satoranským. A tady je největší problém některých písniček. Zcela zjevně byly nahrány pro vysílání v silvestrovském či jiném humorném programu, bez obrazu se však vytrácí pointa. Při takové "To se nikdo nedoví" ve verzi Československé televize nepřeskočí na další písničku snad jen ti nejvěrnější fanoušci. Jako protipól tu zase najdete hodně povedené (většinou převzaté) dobové hity, které ani po dvaceti letech neztratily na přitažlivosti a dosud se na deskách neobjevily. Jako narozeninový dárek pro Waldemar a všechny jeho příznivce určitě hezké, jen by v podtitulu mělo být spíš něco jako "Hity a rarity".

Výrobce Soundtracky
Žánr Soundtracky

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Co neodnesl čas užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Co neodnesl čas akční ceny - Levné Co neodnesl čas

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Co neodnesl čas stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Co neodnesl čas najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.