Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Divadlo Semafor (7) - Šest žen

Divadlo Semafor (7) - Šest žen

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Divadlo Semafor (7) - Šest žen není známa.

 

Popis produktu Divadlo Semafor (7) - Šest žen: Inscenace Šest žen vždy patřila mezi nejnavštěvovanější divadelní hry v Čechách a ačkoliv od své premiéry v roce 1958 se dočkala nespočtu verzí, tou nejúspěšnější se stala právě "semaforská" insce... > více informací


Divadlo Semafor (7) - Šest žen - popis

nahoru

Inscenace Šest žen vždy patřila mezi nejnavštěvovanější divadelní hry v Čechách a ačkoliv od své premiéry v roce 1958 se dočkala nespočtu verzí, tou nejúspěšnější se stala právě "semaforská" inscenace s podtitulem "komedie plná tak jemného humoru, že jej sotva postřehnete". Zvukový záznam televizní adaptace se pak stal zároveň základem pro toto album, které bylo posléze ještě doplněno o bonusové skladby z počátku šedesátých let jako - adaptaci Brechtova Mackie Messera v podání Milana Chladila nebo Už dávno nejsem dítě - píseň převzatou z repertoáru Elly Fitzgerald a Louise Armstronga, kterou Jiří Suchý nejčastěji zpíval s Evou Pilarovou.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Divadlo Semafor (7) - Šest žen užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Divadlo Semafor (7) - Šest žen akční ceny - Levné Divadlo Semafor (7) - Šest žen

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Divadlo Semafor (7) - Šest žen stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Divadlo Semafor (7) - Šest žen najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.