Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Dobrodružství Toma Sawyera

Dobrodružství Toma Sawyera

Cena produktu Dobrodružství Toma Sawyera není známa.

 

Popis produktu Dobrodružství Toma Sawyera: Jedna z nejznámějších knih pro děti amerického spisovatele Marka Twaina vychází v dramatizované podobě v edici Za dobrodružstvím. V příbězích dvou chlapců Toma Sawyera a Huckleberryho Finna je spo... > více informací


Dobrodružství Toma Sawyera - popis

nahoru

Jedna z nejznámějších knih pro děti amerického spisovatele Marka Twaina vychází v dramatizované podobě v edici Za dobrodružstvím. V příbězích dvou chlapců Toma Sawyera a Huckleberryho Finna je spousta napětí, nebezpečí a tajemství, ale také humoru a romantiky. Oběma přátelům jde občas i o život, když například usvědčí vraha Indiána Joa, odplují na pustý ostrov, nebo zabloudí v jeskyních. Twainova dobrodružství jsou oslavou dětské fantazie a touhy po vzrušujících zážitcích. V naší nahrávce mluví dětské hrdiny Jiří Ornest, Václav Knop a Naďa Konvalinková, dospělé - tetu Polly Marie Marešová, soudce Vladimír Ráž, učitele Svatopluk Beneš, Indiána Miloš Hlavica, šerifa Martin Růžek a řada dalších známých herců. O půlnoci na hřbitově s Tomem Sawyerem zažijete to pravé dobrodružství!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dobrodružství Toma Sawyera užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Dobrodružství Toma Sawyera akční ceny - Levné Dobrodružství Toma Sawyera

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Dobrodružství Toma Sawyera stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Dobrodružství Toma Sawyera najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.