Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Einsturzende Neubauten: Kalte Sterne

Einsturzende Neubauten: Kalte Sterne

Cena produktu Einsturzende Neubauten: Kalte Sterne není známa.

 

Popis produktu Einsturzende Neubauten: Kalte Sterne: Kolem hudby Enstürzende Neubauten se vyskytovalo mnoho termínů, včetně asi nejvýstižnějšího ze všech, kterým je "industriál". Skloubení zdánlivě chaotických zvuků, vyluzovaných prakticky na vše co... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Einsturzende Neubauten: Kalte Sterne - popis

nahoru

Kolem hudby Enstürzende Neubauten se vyskytovalo mnoho termínů, včetně asi nejvýstižnějšího ze všech, kterým je "industriál". Skloubení zdánlivě chaotických zvuků, vyluzovaných prakticky na vše co se dá použít, dosáhlo v jejich tvorbě vrcholu, a jestliže někdo vyčítá jejich posledním deskám až přílišnou uhlazenost, má teď ideální příležitost vrátit se do samých začátků, ke kořenům. Album "Kalte sterne" nabízí ve výborné zvukové kvalitě prvotní nahrávky Einstürzende Neubauten z dob, kdy se základní obsazení kolem Blixy Bargelda teprve rodilo. Po letech nabízí nečekaná setkání, možnost odstupu a třeba i jiného pohledu na muziku, která už zdaleka není tak těžko srozumitelná, jak se kdysi zdálo. Zdaleka nejde jen o důležitý historický dokument, jenž si dáte jednou a potom uložíte do regálu, kde na něj bude padat prach. Asi je pravda, že pouštět si album celé opakovaně na jeden zátah se pohybuje na hranici masochismu a vaše uši by vás mohli žalovat pro domácí násilí, ovšem vybrané kousky mohou být dost překvapujícími laskominami. Otvírákem je po zásluze vůbec první singl kapely "Fuer den Untertag", vydaný za minimálního ohlasu v roce 1980. Pokud kdy měla psychedelie Pink Floyd nějakou další vývojovou etapu, byli jí tito Němci. Stopy naleznete nejen v debutovém singlu, ale třeba jinak výbornou koláž "Tagesschau-Dub" klidně můžete brát jako mladšího bratra "One Of These Days". Prostě lahůdka i přes ten dechovkový šraml uprostřed (nebo možná právě kvůli němu?). Zajímavý poslech může album "Kalte sterne" přinést také současným milovníkům idolů Rammstein. Takové "Zuckendes Fleisch" by stačila jenom drobná remixáž a mohla by vyrazit vzhůru do hitparád, o "Bakterien fuer eure Seele" nemluvě. Lahůdkou i po třiadvaceti letech zůstává vůbec první singlový úspěch kapely, titulní "Kalte sterne", psychedelie až na půdu a s basovou linkou znovu hodně oposlouchanou od Rogera Waterse, který ostatně taky nikdy nebyl žádný virtuos. Skutečným bonbónkem je potom závěrečná dvojice skladeb, původně vydaná jako maxisingl v roce 1982, když "Thirsty Animal" ozdobila svým vokálem kněžka alternativního rocku Lydia Lunch.

Žánr Dance

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Einsturzende Neubauten: Kalte Sterne užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Einsturzende Neubauten: Kalte Sterne akční ceny - Levné Einsturzende Neubauten: Kalte Sterne

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Einsturzende Neubauten: Kalte Sterne stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Einsturzende Neubauten: Kalte Sterne najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.