Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Eminem - Encore

Eminem - Encore

Cena produktu Eminem - Encore není známa.

 

Popis produktu Eminem - Encore: Pořád nevím, jak začít. Už tu sedím snad hodinu, civím na obrazovku, bůhví po kolikáté poslouchám "Encore" a jediné, co mě napadá, je termín "nejslabší deska nejslavnějšího bílého kluka na černém ... > více informací


Eminem - Encore - popis

nahoru

Pořád nevím, jak začít. Už tu sedím snad hodinu, civím na obrazovku, bůhví po kolikáté poslouchám "Encore" a jediné, co mě napadá, je termín "nejslabší deska nejslavnějšího bílého kluka na černém písku". Eminem za posledních deset let urazil kromě spousty lidí obrovský kus cesty za snem každého chudého kluka a stala se z něj zaslouženě superhvězda. Je obletován, jako běloch žádán coby producent na alba černých raperů (sic!) a jen tak mimochodem nejspíš zjistil, že už zase nastal čas k vydání vlastního sóla. Jenže když je člověk o nějaký ten rok starší a nějaký ten milión bohatší, není zase tak úplně snadné ze sebe vymáčknout očekávanou dávku energie a (snad dámy prominou) nasranosti na zbytek světa. Samozřejmě, náš umělec si už nějaký ten pátek nemusí rozmýšlet, jaký model auta si zrovna pořídí, jenže je rozdíl, jestli tuhle situaci jste ještě schopni vnímat jako novou realitu nebo již jen jako běžný životní standard. Základním problémem CD "Encore" je, že po většinu času plynu kolem vás a jen občas dokáže posluchače cele vtáhnout do svého obsahu. Ten dříve tak nažhavený chlapík už jen doutná a jiskřička, díky které na pár chvil vyskočí sem tam nějaký plamínek, se objevuje pouze sporadicky. Trend roku 2004 spočívající v návratu ke kořenům a tedy ve zjednodušení hudebního doprovodu není Eminemovou výhodou, spíš jen odhaluje uvedené nedostatky. Zpestření jako třeba dětský sbor v "Like Toy Soldiers", orientální nádech "Ass Like That" či ženský vokál ve "Spend Some Time" jsou vítaná stejně jako větší pracovní nasazení Dr. Dre. Šéf už jen nestojí v pozadí, na půlce skladeb se výrazně podílel a znát je to hlavně na údernosti hudebních podkladů. Nemusíme se bát, že by se snad "Encore" špatně prodávala. Tři čtyři singlíky se z desky narodí a minimálně do roku 2006 bude Eminem stále světovou celebritou. Pak se ukáže, jestli tohle byl jen jakýsi oddechový čas, po kterém se další album opět vyhoupne mezi zásadní počiny roku ve své oblasti, nebo jsme na sklonku roku 2004 byli svědky ztráty velkého talentu. Do té doby se utěšujte buď staršími deskami Eminema nebo si programujte těch zhruba pět nadání svého tvůrce odpovídajících věcí z "Encore".

Výrobce Hip-Hop
Žánr Hip-Hop
Nosič CD

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Eminem - Encore užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Eminem - Encore akční ceny - Levné Eminem - Encore

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Eminem - Encore stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Eminem - Encore najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.