Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Enya: Paint The Sky With Stars

Enya: Paint The Sky With Stars

Cena produktu Enya: Paint The Sky With Stars není známa.

 

Popis produktu Enya: Paint The Sky With Stars: Zpěvačka, která vyrůstala v Gweedoru v severozápadním cípu Irska instinktivně pěstuje tiché kontakty s původní lidovou muzikou. A nejen tím, že na desku zařadila tradicionál Marble Halls odplývají... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Enya: Paint The Sky With Stars - popis

nahoru

Zpěvačka, která vyrůstala v Gweedoru v severozápadním cípu Irska instinktivně pěstuje tiché kontakty s původní lidovou muzikou. A nejen tím, že na desku zařadila tradicionál Marble Halls odplývající v konejšivém tempu či chytlavou kompozici The Celts, v níž nabízí romantickou představu keltského mýtu. Podobně se Enya chová k africké hudbě: v písních Ebudae nebo Storms In Africa zpívá o pocitu z ní, aniž se snaží o rekonstrukci - jen mírně zdůrazní rytmus. K těmto exoticky přichuceným písním patří i třpytivý hit Orinoko Flow z alba Watermark nebo Caribbean Blue z desky Shepherd Moons. Zatímco některé skladby, například The Memory Of Trees nebo Paint The Sky With Stars, jsou niterné a jemné jako chmýří, jiné - Book Of Days, singlová novinka Only Of... nebo "popůvka" Anywhere Is - žene vpřed hybnější muzika. Na pečlivě vyváženém albu nabízí Enya všechny své dosavadní podoby či jejich kombinace. Zároveň však své možnosti vyčerpává: dvě nové písně, zařazené na desku, převratný pohyb vpřed nenaznačují. Kompilace ze čtyř dosavadních alb tak má jakési bilanční opodstatnění. Navíc tahle sbírka jemně kolorovaných pohádek - dílem slavnostní, zčásti snivá - výtečně zastoupí většinu současných vánočních alb, i když se tak netváří.

Žánr Pop / Rock

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Enya: Paint The Sky With Stars užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Enya: Paint The Sky With Stars akční ceny - Levné Enya: Paint The Sky With Stars

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Enya: Paint The Sky With Stars stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Enya: Paint The Sky With Stars najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.