Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Fimfárum Jana Wericha Tři veteráni a šest dalších pohádek

Fimfárum Jana Wericha Tři veteráni a šest dalších pohádek

Obrázek není k dispozici
hodnocení produktu (0)
     

Cena:

189

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu Fimfárum Jana Wericha Tři veteráni a šest dalších pohádek: Werichovy pohádky jsou osobité - autor je ostatně psal spíše pro dospělé než pro děti - a stejně neopakovatelný je Jan Werich jako jejich vypravěč. Současná zvuková technika umožnila téměř půlstol... > více informací


Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Fimfárum Jana Wericha Tři veteráni a šest dalších pohádek - popis

nahoru

Werichovy pohádky jsou osobité - autor je ostatně psal spíše pro dospělé než pro děti - a stejně neopakovatelný je Jan Werich jako jejich vypravěč. Současná zvuková technika umožnila téměř půlstoletí starý záznam "vyčistit", takže při poslechu máme dojem, že je u nás na návštěvě a vypravuje pouze nám. Toto album s pohádkami z Fimfára je 2. v pořadí a koncem roku vyjde ještě 3., poslední. Jako dárek panu Werichovi k narozeninám a jako dárek od pana Wericha pro nás.

Výrobce Ostatní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Fimfárum Jana Wericha Tři veteráni a šest dalších pohádek užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Fimfárum Jana Wericha Tři veteráni a šest dalších pohádek akční ceny - Levné Fimfárum Jana Wericha Tři veteráni a šest dalších pohádek

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Fimfárum Jana Wericha Tři veteráni a šest dalších pohádek stojí 189 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Fimfárum Jana Wericha Tři veteráni a šest dalších pohádek najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.


;