Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Gipsy Goes to Hollywood!

Gipsy Goes to Hollywood!

Gipsy Goes to Hollywood! zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena produktu Gipsy Goes to Hollywood! není známa.

 

Popis produktu Gipsy Goes to Hollywood!: Jak snadné je nechat se unést nářezovým albem skupiny Gulo Čar „Gipsy Goes To Holywood“. Rómsky zpívané texty vás skolí svou exotikou, a když si v bookletu najdete český překlad (je tam rovněž ang... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Gipsy Goes to Hollywood! - popis

nahoru

Jak snadné je nechat se unést nářezovým albem skupiny Gulo Čar „Gipsy Goes To Holywood“. Rómsky zpívané texty vás skolí svou exotikou, a když si v bookletu najdete český překlad (je tam rovněž anglický), tak zjistíte, že se v nich sice nic zásadního neděje, přesto dokonale odpovídají strhující hudbě tělesa. Fantastický je především nástup desky. „So Te Kerel“ a „Džas Dureder“ mají tempo světových sprinterských hvězd. Pokud se mluví o síle, kterou skupina disponuje na svých koncertech a kterou je pořád nějak problém dostat na desku, tak tyhle dva vstupní kousky dokazují opak. Pravda, dál už se sice v žádné skladbě (snad jenom s výjimkou famózní „O Dživipen Jon Nadikhen“) podobě nerozparádí, nicméně až do konce jde pořád o víc než jen slušnou jízdu. Jestliže Monkey Business jedou ve funky, které je postavené na zvuku přelomu 70. a 80. let a opírá se především o klávesy, kouzlo Gulo Čar je hlavně v hutné dechové sekci, úžasných vokálech a výrazné base. Ne náhodou zatoužil nahrávky skupiny pro novinku produkovat věhlasný basák legendárních Living Colour Doug Wimbish. Celkovému zvuku desky to přinejmenším prospělo, přičemž jeho sólíčko v již zmíněné „O Dživipen Jon Nadikhen“ je třešničkou na báječně chutnajícím dortu. Pravda, vypadat by mohl lépe, tvůrci obalu to s uměním maličko přehnali a zeleno-černá kombinace je ve výsledku hodně nevýrazná. V době mptrojek ale tahle stránka desek stále víc ztrácí svůj význam, což pár staromilců jako jsem já sice mrzí, jenže mládí se za rohem směje a ťuká si na čelo. Takže zpět k muzice. Že kapela zvládá i volnější tempa a polohy dokazují rozhoupaný hit „Parno Jiv“ s hostujícím Davidem Kollerem za mikrofonem nebo dost povedená „Džas Tuha Devla“ s hezkou a nenásilnou gradací. Událostí je samozřejmě spoluúčast Dana Bárty v „Manuša“, byť ne tolik čnící nad jiné písně alba. Jako případná hitovka pro singl ovšem obstojí báječně. Ve volnější druhé polovině desky je příjemným zpestřením ještě rap hostujícího MC Ni z Cherry Hill ve dvou písních. Gulo Čar jednoduše udělali desku svých snů a při troše štěstí by ty sny v realitu měli proměnit samotní posluchači.

Žánr World

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Gipsy Goes to Hollywood! užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Gipsy Goes to Hollywood! akční ceny - Levné Gipsy Goes to Hollywood!

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Gipsy Goes to Hollywood! stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Gipsy Goes to Hollywood! najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.


;