Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Groove Armada: The Best Of

Groove Armada: The Best Of

Cena produktu Groove Armada: The Best Of není známa.

 

Popis produktu Groove Armada: The Best Of: Pěkná kompilace. Mnozí mohou namítnout, že Groove Armanda toho za sebou zase nemá tolik, vždyť stačila vydat pouhá čtyři alba, z nichž byla výrazně úspěšná jen dvě, takže proč už výběr? Těch důvod... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Groove Armada: The Best Of - popis

nahoru

Pěkná kompilace. Mnozí mohou namítnout, že Groove Armanda toho za sebou zase nemá tolik, vždyť stačila vydat pouhá čtyři alba, z nichž byla výrazně úspěšná jen dvě, takže proč už výběr? Těch důvodů bude určitě víc, třeba že hitů mají poměrně dost, taky relativní neúspěch mě docela líbící se poslední řadovky "Lovebox", zdánlivý soumrak bohů taneční scény (tak proč narychlo ještě nevytřískat nějaké to euro, tedy pardon, vlastně libru). Ať to budete brát z kterékoli strany, tím jasným a všudypřítomným důvodem jsou prostě "love". Duu Tom Findlay a Andy Cato se vždy docela hrnuly, tak proč nepřisypat. Jestli mě něco dost mrzí, tak je to chladný přístup tvůrců k téhle kompilaci. Debut "Northern Star" sice nebyl ničím převratný, ovšem úplně ho vypustit je macešské, alespoň jeden kousek se mohl vejít. Vzhledem k menší oblíbenosti poslední desky se tak kompilace v drtivé většině smrskává na skladby ze dvou zásadních alb. Prvotně překvapivého "Vertigo" a následně vydaného majstrštyku "Goodbye Country (Hello Nightclub)" z doby kolem milénia. Žádná raritka, z filmů známé věci byly staženy z desek, nehledejte ani nějakou novinku, která by z výběru udělala povinnost pro všechny fanoušky. Jediným ozvláštněním se stal remix veleslavného hitu "I See You Baby" od Fatboy Slima, což při vší úctě a vlastní přitažlivosti skladby je hodně málo. Pro majitele obou více než zásadních řadovek je tedy "The Best Of Groove Armanda" slušně řečeno zbytečně vydanou kompilací. Pokud ovšem jednu či žádnou z oněch dvou nevlastníte, jde o povinnost. Vedou se sice drobné spory o významu kapely pro taneční scénu posledních let, její stopa je ale natolik výrazná, že ji prostě nelze pominout. Oba pánové, tedy Tom Findlay a Andy Cato měli vždy smysl a cit pro správné míchání zvuků s přesností a vyvážeností, kterou jim mohou závidět mnozí. Reklamní agentury moc dobře ví, proč po jejich věcech tak rády sahají. Příjemné poslouchání, zubu času poměrně slušně odolávající taneční záležitost, prostě trvalka. "The Best Of Groove Armanda" na rozdíl od mnohých jiných žhavých počinů oceníte i po letech. Zkuste si to ověřit.

Výrobce Dance
Žánr Dance

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Groove Armada: The Best Of užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Groove Armada: The Best Of akční ceny - Levné Groove Armada: The Best Of

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Groove Armada: The Best Of stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Groove Armada: The Best Of najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.