Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Hobit. Dramatizace světového bestseleru

Hobit. Dramatizace světového bestseleru

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Hobit. Dramatizace světového bestseleru není známa.

 

Popis produktu Hobit. Dramatizace světového bestseleru: Čtenáři knih J. R. Tolkiena tvoří mnohamilionové celosvětové sdružení obdivovatelů. Síla prožitku z četby příběhů tohoto autora je spojuje do spikleneckého vzájemného porozumění. Román Hobit je pr... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Hobit. Dramatizace světového bestseleru - popis

nahoru

Čtenáři knih J. R. Tolkiena tvoří mnohamilionové celosvětové sdružení obdivovatelů. Síla prožitku z četby příběhů tohoto autora je spojuje do spikleneckého vzájemného porozumění. Román Hobit je prvním z knih, v nichž Tolkien stvořil fantazijní svět elfů, trpaslíků, skřetů, zlobrů, čarodějů, vlků vrrků, pavouků, draků a také hobitů - malých tvorů, podobných lidem. Hrdina románu, Bilbo Pytlík, je vytažen ze své pohodlné hobití nory a vržen do víru desítek neuvěřitelných dobrodružství, jež prožije s trpaslíky a čarodějem Gandalfem při hledání ztraceného pokladu. Cestou náhodou najde kouzelný prsten, ten, o kterém také vypráví následující trilogie Pán prstenů. Náš záznam je četbou této světoznámé knihy. Interpret Jan Vondráček zde předvedl fantastické kouzlo zvukových převleků, kdy každou osobnost obdařil jiným hlasovým výrazem. Celkový poslech je pak tak dramatický a vzrušující, že snad převýší četbu, umocněn ještě písněmi a hudbou Martina Kratochvíla. Začátek kultovní ságy konečně na CD!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hobit. Dramatizace světového bestseleru užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Hobit. Dramatizace světového bestseleru akční ceny - Levné Hobit. Dramatizace světového bestseleru

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Hobit. Dramatizace světového bestseleru stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Hobit. Dramatizace světového bestseleru najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.