Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Hořký menu

Hořký menu

Cena produktu Hořký menu není známa.

 

Popis produktu Hořký menu: Nové album jedné z nejlepších českých hiphopových kapel - brněnské Naší věci. Po úspěšném debutu "Blázni jsou ti..." přichází Naše věc s albem pojmenovaným "Hořký menu", které slibuje všechno, jen... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Hořký menu - popis

nahoru

Nové album jedné z nejlepších českých hiphopových kapel - brněnské Naší věci. Po úspěšném debutu "Blázni jsou ti..." přichází Naše věc s albem pojmenovaným "Hořký menu", které slibuje všechno, jen ne hořký zážitek z poslechu. Na albu hostují další nadějná brněnská seskupení, jako jsou např. skupiny Zlomenej waz a Kolektif nebo skupina DJ's vystupujících pod jménem Illuzionists. Jedno z nejočekávanějších domácích hiphopových alb vychází na začátku srpna. Promo X Production Brněnské seskupení Naše věc opět zasahuje. Po třech letech od oficiálního, pozitivně přijatého, debutu Blázni jsou ti…, jsou tu zpět s albem Hořké menu. Album tentokrát vzniklo v pražském studiu Jižák Tomáše Sochůrka. Co na první pohled zaujme, ještě před vložením CD do přehrávače, je graficky zdařile vyvedený tlustý buklet, který obsahuje texty ke skladbám na albu. Album obsahuje 17 stop a je dlouhé úctyhodných 70 minut. Produkci si mezi sebe rozdělili opět DJ Opia a Dup. Album se nese v poklidném duchu a výrazné party hymny zde budete hledat asi marně. Na albu jsou, stejně jako na debutu, hojne zastoupeny i instrumentální a kousky. Opia zařídil vydařený skreč manifest "Na férovku" a skoro šansonovou "Zahalena v barovým dýmu". Dup ošéfoval melancholickou instrumentálku "Modrá's" a "Virtual soul waste", které vévodí naléhavý zpěv Pawlee. Poslední zbývající skladbou, ve které se nerapuje, je "Tisícdvěstědeset" s hostujícími Illuzionists. Djskou partu Illuzionsits tvoří kormě Opii ještě Chocolatic, Maztah a Nneser. Jejich osm rukou opravdu umí a v této skladbě rozpoutají hotové peklo na gramcích. Jedinou skladbou, ve které rapuje kompletní sestava Naší věci (Scissal, Drone, Dup, Apoka, 2Jay) je remix "To co jsme není snem". Ostatní skladby jsou buď sóla jednotlivých členů nebo rapují po dvou až třech. Kromě toho dostali prostor i hosté ze spřátelených brněnských skupin. Hned v první, nepočítáme-li povinné "Intro", skladbě "Jménem republiky" hostuje respektovaný freestyler Tafrob ze Zlomeného vazu. Potvrzuje svojí pověst a svým rapem strčí domácího Scissála do kapsy. V textu oba tepou do našich zákonodárců, protože se jim nelíbí v naší zemi mimo zákon postavená marihuana. Do polohy básníka se stylizuje Scissál ve skladbě "Korály". Do dobrého Opiova beatu dává své rýmy, v kterých notně popustil svou fantazii z uzdy. Následující "Pro nedrsňáky" je Apokovo sólo s dobrým textem a neméně dobrou produkcí Opiovou. Další hostovačka se odehrává ve skladbě "Posunutý hodnoty", kde kromě 2Jaye rapují poněkud sterilně Janek a Kolpa z Kolektifu. Posledním hostem je slušný beatboxer El Mariz v "Být a rým". Album pak uzavírá vinylem prověřená skladba "Jméno writera". Podle slov skupiny je toto album jejich vlastním vyjádřením hiphopu, se kterým se fanoušci můžou ztotožnit. Navíc jsou s ním prý velmi spokojeni. Myslím, že posluchači budou taky.

Žánr Hip-Hop

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hořký menu užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Hořký menu akční ceny - Levné Hořký menu

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Hořký menu stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Hořký menu najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.