Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Hurvínkova kouzelná flétna

Hurvínkova kouzelná flétna

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Hurvínkova kouzelná flétna není známa.

 

Popis produktu Hurvínkova kouzelná flétna: Záznam stejnojmenného představení Divadla S+H na DVD a VHS je novinkou v mnohaleté supraphonské prezentaci jeho doposud zvukové produkce. Tradiční poetika, slovní humor a brilantní výkony interpre... > více informací


Hurvínkova kouzelná flétna - popis

nahoru

Záznam stejnojmenného představení Divadla S+H na DVD a VHS je novinkou v mnohaleté supraphonské prezentaci jeho doposud zvukové produkce. Tradiční poetika, slovní humor a brilantní výkony interpretů (zvláště Spejbla a Hurvínka, Máničky a paní Kateřiny) jsou tu umocněny vizuálním vjemem, který přibližuje děj a figury marionet oživlých v rukou loutkovodičů často v překvapivém a působivém detailu. DVD - se záznamem titulu v české a německé verzi - obsahuje také bonus se zajímavými pohledy do zákulisí a fotoalbem jednotlivých dřevěných herců.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hurvínkova kouzelná flétna užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Hurvínkova kouzelná flétna akční ceny - Levné Hurvínkova kouzelná flétna

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Hurvínkova kouzelná flétna stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Hurvínkova kouzelná flétna najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.