Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Ida Kelarová a hosté (Koncert českých a zahraničních hvězd etnické hudby)

Ida Kelarová a hosté (Koncert českých a zahraničních hvězd etnické hudby)

Cena produktu Ida Kelarová a hosté (Koncert českých a zahran... není známa.

 

Popis produktu Ida Kelarová a hosté (Koncert českých a zahraničních hvězd etnické hudby): ..co vlastně všechny protagonistky spojuje? Odpověď je jednoduchá jen zdánlivě: Hledání a nalézání pravdivého hlasu v hloubi sebe sama, upřímnost a touha vyjádřit své poselství.... > více informací


Ida Kelarová a hosté (Koncert českých a zahraničních hvězd etnické hudby) - popis

nahoru

..co vlastně všechny protagonistky spojuje? Odpověď je jednoduchá jen zdánlivě: Hledání a nalézání pravdivého hlasu v hloubi sebe sama, upřímnost a touha vyjádřit své poselství....

Žánr World

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Ida Kelarová a hosté (Koncert českých a zahraničních hvězd etnické hudby) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Ida Kelarová a hosté (Koncert českých a zahraničních hvězd etnické hudby) akční ceny - Levné Ida Kelarová a hosté (Koncert českých a zahraničních hvězd etnické hudby)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Ida Kelarová a hosté (Koncert českých a zahraničních hvězd etnické hudby) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Ida Kelarová a hosté (Koncert českých a zahraničních hvězd etnické hudby) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.