Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

It Was Writen (Explicit Lyrics)

It Was Writen (Explicit Lyrics)

Cena produktu It Was Writen (Explicit Lyrics) není známa.

 

Popis produktu It Was Writen (Explicit Lyrics): Nasir Jones vystupující pod pseudonymem Nas se v roce 1994 skvěle uvedl do podvědomí posluchačů. Jeho album Illmatic se stalo klasikou a je označováno jako jedno z nejlepších rapových alb v histor... > více informací


It Was Writen (Explicit Lyrics) - popis

nahoru

Nasir Jones vystupující pod pseudonymem Nas se v roce 1994 skvěle uvedl do podvědomí posluchačů. Jeho album Illmatic se stalo klasikou a je označováno jako jedno z nejlepších rapových alb v historii. O dva roky později nachystal Nas album druhé, nazvané It Was Written. Jak už to tak bývá Nasovi se nepodařilo překročit vlastní stín. Album silně zaostává za svým předchůdcem. Nekompromisní zvuk debutového počinu vystřídalo 15 skladeb jejichž ambice je být hitem za každou cenu. Uhlazená produkce líbivých skladeb, většinou od dua Trackmasters, se přímo vtírá do přízně komerčních institucí jako jsou rádia a hudební televizní stanice. Nebylo lehké nahradit producentské veličiny jako Premier, Large Professor nebo Pete Rock, které pracovali na Illmaticu. Co se ovšem týče prodejnosti album cíl splnil, daleko překročil Illmatic, a Nas si mohl mnout ruce. Ne tak už posluchači. Singlová skladba "If I Ruled The Word", předělaná klasika od Kurtise Blow, s hostující Lauryn Hill z Fugees se stala velehitem a měla k tomu veškeré předpoklady. Ženský vokál, pomalé tempo, nenáročná podbízivá záležitost, která se hrála téměř všude. Dalším zásahem byl singl "Street Dreams", neboli další sterilní skladba vhodná pro rádia. Tentokrát se autoři inspirovali skladbou "Sweet Dreams" od popového dua Eurythmics. Kam se ztratilo nasazení a invence kultovního Illmaticu se můžeme jen dohadovat. Nas slevil i ze svých textů. Obdivovaný textař sklouzl do obvyklých klišé. Výjimkou budiž skladba "I Gave You Power". V jedné skladbě vypomohla i legenda Dr. Dre. Jím produkovaný kousek "Nas Is Coming" ovšem rozhodně nepatří mezi jeho nejlepší práce. Stručně a jasně toto album je dokladem toho, že komerční úspěch ne vždy znamená kvalitu. Nas se touto deskou vydal směrem od krystalicky čitého hiphopu k masivně přijímanému střednímu proudu rapu a jeho další desky tento nastolený směr jen potvrzují. Škoda.

Výrobce Hip-Hop
Žánr Hip-Hop

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu It Was Writen (Explicit Lyrics) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější It Was Writen (Explicit Lyrics) akční ceny - Levné It Was Writen (Explicit Lyrics)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější It Was Writen (Explicit Lyrics) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější It Was Writen (Explicit Lyrics) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.