Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Iva Bittová: Jako host

Iva Bittová: Jako host

Cena produktu Iva Bittová: Jako host není známa.

 

Popis produktu Iva Bittová: Jako host: Kompilační album Ivy Bittové je sestavené z nahrávek, kde je Bittová přizvána jako zpívající host na alba jiných interpretů (odtud název desky). Najdeme zde zajímavou kolekci 17 písní, které v pom... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Iva Bittová: Jako host - popis

nahoru

Kompilační album Ivy Bittové je sestavené z nahrávek, kde je Bittová přizvána jako zpívající host na alba jiných interpretů (odtud název desky). Najdeme zde zajímavou kolekci 17 písní, které v poměrně ucelené formě dokazují, jak výrazově různorodá dokáže Iva Bittová být. Seznam písniček na CD: 1. Stane se, že (Jaro Filip / Michal Horáček) z alba „Richard Müller/hlas, Michal Horáček/slova, Jan Saudek/obrazy“ 2. Prostři mi plátnem (skotský tradicionál „Na Hu O Ho“ – úprava Luboš Novotný / Robert Křesťan) z alba „Luboš Novotný – Venku z trávy“ 3. Smuténka (Stanislav Filip / Stanislav Filip) z alba „Iva Bittová a Pavel Fajt“ 4. V černém (Jiří Kolšovský / Karel David) z alba „Iva Bittová / Dunaj“ 5. Tichá domácnost (Marek Eben / Marek Eben) z alba „Bratři Ebenové – Tichá domácnost“ 6. Vidíš, vidíš (Marek Eben / Marek Eben) z alba „Bratři Ebenové – Já na tom dělám“ 7. Gloomy Sunday (composed by L.Javor, D.Carter &a L.Seres) from the motion picture „The Men Who Cried“ 8. Ej lásko, lásko (Moravská lidová, úprava Iva Bittová) z alba „Ida Kelarová a hosté“ 9. Sedí sokol (Moravská lidová, úprava Ida Kelarová) z alba „Ida Kelarová a hosté“ 10. Kaddisch (Maurice Ravela, instrumentace Vladimír Godár) použito ve filmu „Krajinka“ z alba „Vladimír Godár – Hudba k filmom Martina Šulíka“ 11. Francouzská (Iva Bittová / anonym) z alba „Nederlands Blazers Ensemble – Dance of the Vampires“ 12. Divná slečinka (Iva Bittová / Jean Pierre Duprey) z alba „Nederlands Blazers Ensemble – Dance of the Vampires“ 13. Flageolety (Pluto / Štěpán Rusín) z alba „Pavel Fajt &a Pluto” 14. Pro Johanku (Pluto / Štěpán Rusín) z alba „Pavel Fajt &a Pluto” 15. Absint (Geert Waegeman / Zbyněk Hejda) z alba „Geert Waegeman – Vegetal Digitables“ 16. Pax vita – lejch Praha, Národní knihovna, V H 11, 15.století původní nahrávka pouze pro toto album Iva Bittová – zpěv CD je ve formátu digipacku, jehož titulní stranu tvoří kresba Ivy Bittové a v bookletu se rozepisuje ve formě dopisu k jednotlivým skladbám.

Žánr Klasická hudba

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Iva Bittová: Jako host užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Iva Bittová: Jako host akční ceny - Levné Iva Bittová: Jako host

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Iva Bittová: Jako host stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Iva Bittová: Jako host najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.