Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Jak Hurvínek potkal Mozarta

Jak Hurvínek potkal Mozarta

Cena produktu Jak Hurvínek potkal Mozarta není známa.

 

Popis produktu Jak Hurvínek potkal Mozarta: Další, v pořadí už šesté pokračování řady Hurvínek v českých dějinách, zavádí posluchače do doby panování císaře Josefa II. Hurvínek s Máničkou se setkávají s obdivovaným skladatelem Wolfgangem Am... > více informací


Jak Hurvínek potkal Mozarta - popis

nahoru

Další, v pořadí už šesté pokračování řady Hurvínek v českých dějinách, zavádí posluchače do doby panování císaře Josefa II. Hurvínek s Máničkou se setkávají s obdivovaným skladatelem Wolfgangem Amádeem Mozartem, zpěvačkou Josefínou Duškovou, císařem a dalšími skutečnými dobovými postavami těsně před pražskou premiérou Mozartovy opery Don Giovanni, aby spolu s nimi prožili malé dobrodružství a spořádaně se pak vrátili do lóže Stavovského divadla za panem Spejblem a paní Kateřinou. Titul, v němž hrají kromě protagonistů Divadla S+H přední herci činohry ND, je určen dětem školou povinným a nabízí kromě příjemné zábavy i poučení.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Jak Hurvínek potkal Mozarta užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Jak Hurvínek potkal Mozarta akční ceny - Levné Jak Hurvínek potkal Mozarta

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Jak Hurvínek potkal Mozarta stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Jak Hurvínek potkal Mozarta najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.