Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Jak Křemílek a Vochomůrka hledali, až našli

Jak Křemílek a Vochomůrka hledali, až našli

Cena produktu Jak Křemílek a Vochomůrka hledali, až našli není známa.

 

Popis produktu Jak Křemílek a Vochomůrka hledali, až našli: V.Čtvrtek: Jak Křemílek a Vochomůrka hledali, až našli SU5275-2,4 811 Třetí a poslední díl /dosud vyšlo: Jak Křemílek a Vochomůrka hospodařili a Jak si Křemílek a Vochomůrka věděli se vším rady/ c... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Jak Křemílek a Vochomůrka hledali, až našli - popis

nahoru

V.Čtvrtek: Jak Křemílek a Vochomůrka hledali, až našli SU5275-2,4 811 Třetí a poslední díl /dosud vyšlo: Jak Křemílek a Vochomůrka hospodařili a Jak si Křemílek a Vochomůrka věděli se vším rady/ cyklu o dvou skřítcích známých z knížek i televizní obrazovky nabízí vyprávění o tom, jak zasadili semínko, otvírali studánku, hledali pět peněz a našli pod borůvkou housličky, na něž pak hráli maličké víle. Ale to už je poslední z devíti příběhů, které se na toto cédéčko a kazetu vešly.Všechny samozřejmě vypravuje - ostatně jako ty na předcházejících dvou zvukových nosičích - neopakovatelným způsobem Jiřina Bohdalová, jejíž přednes umocňuje kouzelná hudba Jaroslava Celby, která - díky televiznímu zpracování - k těmto Čtvrtkovým pohádkám neodmyslitelně patří stejně, jako jako jejich obrazová podoba pocházející z ateliéru výtvarníka Miloše Smetany.

Výrobce Ostatní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Jak Křemílek a Vochomůrka hledali, až našli užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Jak Křemílek a Vochomůrka hledali, až našli akční ceny - Levné Jak Křemílek a Vochomůrka hledali, až našli

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Jak Křemílek a Vochomůrka hledali, až našli stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Jak Křemílek a Vochomůrka hledali, až našli najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.