Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Jak si Křemílek a Vochomůrka věděli se vším rady

Jak si Křemílek a Vochomůrka věděli se vším rady

Cena produktu Jak si Křemílek a Vochomůrka věděli se vším rady není známa.

 

Popis produktu Jak si Křemílek a Vochomůrka věděli se vším rady: Jeden byl spíš hubený a dlouhý, druhý zase jako kulička, oba měli čepičky s babmulkou a bydleli v pařezové chaloupce. Byli tak trochu popletové, ale nakonec si vždy věděli se vším rady. O kom je ř... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Jak si Křemílek a Vochomůrka věděli se vším rady - popis

nahoru

Jeden byl spíš hubený a dlouhý, druhý zase jako kulička, oba měli čepičky s babmulkou a bydleli v pařezové chaloupce. Byli tak trochu popletové, ale nakonec si vždy věděli se vším rady. O kom je řeč ? No přeci o Křemílkovi a Vochomůrkovi, skřítcích z mechu a kapradí, známých z knížek Václava Čtvrtka, televizních večerníčků a zvukových nosičů Supraphonu. V druhém pokračování našeho třídílného cyklu si poslechnete, jak Křemílek a Vochomůrka louskali ořechy, šili obrovi boty, měli trápení s rakem i drakem, jak učesali vílu a vezli vejce na sáňkách, zkrátka jak si věděli rady s tím vším i s lecčíms jiným. Vyprávět vám to bude Jiřina Bohdalová, stejně jako další příběhy obou skřítků na cédéčku a kazetě s názvem Jak Křemílek a Vochomůrka hledali, až našli, které připravujeme k vydání před vánoci.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Jak si Křemílek a Vochomůrka věděli se vším rady užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Jak si Křemílek a Vochomůrka věděli se vším rady akční ceny - Levné Jak si Křemílek a Vochomůrka věděli se vším rady

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Jak si Křemílek a Vochomůrka věděli se vším rady stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Jak si Křemílek a Vochomůrka věděli se vším rady najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.