Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Janíčku náš, Janku

Janíčku náš, Janku

Cena produktu Janíčku náš, Janku není známa.

 

Popis produktu Janíčku náš, Janku: Po multimediálním projektu "Písničky z malířovy palety" (2000) se představí strážnická cimbálová muzika DANAJ s titulem Janíčku náš, Janku. Prastaré jméno hebrejského původu patří do dnešní doby k... > více informací


Janíčku náš, Janku - popis

nahoru

Po multimediálním projektu "Písničky z malířovy palety" (2000) se představí strážnická cimbálová muzika DANAJ s titulem Janíčku náš, Janku. Prastaré jméno hebrejského původu patří do dnešní doby k nejpoužívanějším křestním jménům a je mnohde dlouhá pokolení děděné z otce na syna. Ať už otevřete jakýkoliv zpěvník, zjistíte, že o Jankovi, Jeníčkovi nebo Honzovi se zpívá nejčastěji. Všem tvarům tohoto jména je také věnován nový zvukový nosič. Ve dvanácti tracích uslyšíte písničky z Dolňácka, Horňácka, moravsko-slovenského pomezí i uherské strany - o Jankoch zazpívají Magdalena Múčková, Lenka Gajdová, Pavel Múčka a Sboreček žen z Lipova a naši "Jané" - oba Gajdové - otec i syn, Jan Múčka a Jan Rokyta budou také účinkovat. Muzika DANAJ by chtěla nové CD Janíčku náš, Janku věnovat. Těm Janům, které si dnes některými tituly můžeme už jenom připomenout (strážnický primáš Jan Horný nebo vynikající zpěvák ze Sudoměřic Jan Míša) těm Jankům, kteří se na vzniku tohoto nosiče podíleli a především těm Janíčkům oslavujicícm v letočním roce svá jubilea - primáši, zpěvákovi a pětatřicátníkovi Janu Gajdovi a letošnímu sedmdesátníku, strážnickému bardovi Janu Múčkovi.

Žánr World

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Janíčku náš, Janku užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Janíčku náš, Janku akční ceny - Levné Janíčku náš, Janku

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Janíčku náš, Janku stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Janíčku náš, Janku najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.