Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 2

Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 2

Cena produktu Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 2 není známa.

 

Popis produktu Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 2: Pokračování v řadě zvukových nahrávek scének, skečů a výstupů z archivních záznamů, tak jak se dochovaly od počátků existence obou svérázných postaviček, za doby života jejich tvůrce - Josefa Skup... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 2 - popis

nahoru

Pokračování v řadě zvukových nahrávek scének, skečů a výstupů z archivních záznamů, tak jak se dochovaly od počátků existence obou svérázných postaviček, za doby života jejich tvůrce - Josefa Skupy. Tento výběr kombinuje jedny z prvních zvukových záznamů z dvacátých let, dnes již téměř neznámých, s populárními nahrávkami z let padesátých, na konci Skupova života. Po digitálním zpracování zazáří celá šíře humoru, dadaistických nesmyslů a parodií z dílny geniálního otce dnes již nesmrtelného Spejbla a Hurvínka.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 2 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 2 akční ceny - Levné Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 2

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 2 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 2 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.