Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Krtečkova dobrodružství 3 MC

Krtečkova dobrodružství 3 MC

Krtečkova dobrodružství 3 MC zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena:

od 69 Kč do 89 Kč

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu Krtečkova dobrodružství 3 MC: Krteček výtvarníka a režiséra animovaných filmů Zdeňka Milera vítězí ve všech mediích. Po úspěchu animovaných filmů se nyní Krteček zabydlil i na zvukových nosičích, mimo jiné také zásluhou skvělé... > více informací


Náš tip

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
19. 5. 2017
Info v obchodě

Všechny obchody

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
Do 3 dnů
19. 5. 2017
Info v obchodě

Krtečkova dobrodružství 3 MC - popis

nahoru

Krteček výtvarníka a režiséra animovaných filmů Zdeňka Milera vítězí ve všech mediích. Po úspěchu animovaných filmů se nyní Krteček zabydlil i na zvukových nosičích, mimo jiné také zásluhou skvělé interpretace Marka Ebena. Již po třetí si můžeme poslechnout jeho vřelý, laskavý dialog s dětským představitelem Krtečka, umocněným zde písničkami textaře Ondřeje Suchého, které zhudebnil Jiří Strohner. Tentokrát si Eben s Krtečkem vyprávějí o tom, jak Krtek zachránil orla. Ptačí mládě tehdy vypadlo z hnízda a nebýt Krtečka, asi by se utopilo v rozvodněné řece. Krteček mládě vychová, jako by bylo jeho dítětem. Spolu si pak oba uspořádají krásný výlet do oblak a zazpívají si při něm písničky o létání, nebo o velké vodě.

Výrobce Ostatní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Krtečkova dobrodružství 3 MC užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Krtečkova dobrodružství 3 MC akční ceny - Levné Krtečkova dobrodružství 3 MC

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Krtečkova dobrodružství 3 MC stojí 69 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Krtečkova dobrodružství 3 MC najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.


;