Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Krtečkova dobrodružství 4 Krtek ve městě

Krtečkova dobrodružství 4 Krtek ve městě

Cena produktu Krtečkova dobrodružství 4 Krtek ve městě není známa.

 

Popis produktu Krtečkova dobrodružství 4 Krtek ve městě: Příběh Krtka a jeho přátel, ježka a zajíce, kteří všichni se ocitnou uprostřed městského civilizačního zmatku, patří mezi zvláště oblíbené díly v řadě populárních animovaných filmů výtvarníka Zdeň... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Krtečkova dobrodružství 4 Krtek ve městě - popis

nahoru

Příběh Krtka a jeho přátel, ježka a zajíce, kteří všichni se ocitnou uprostřed městského civilizačního zmatku, patří mezi zvláště oblíbené díly v řadě populárních animovaných filmů výtvarníka Zdeňka Milera. Děti rády prožívají s Krtečkem jeho smutek z pokáceného lesa, i radost z nafukovací přírody, kterou mu lidé připraví v panelákovém pokoji. Sugestivní vyprávění se přímo nabízelo k převedení do zvukové podoby. Svým vlídným stylem s příměsí humoru jej opět převyprávěl Marek Eben. Tentokrát vede dialog nejen s Krtečkem, ale i dalšími zvířátky, a zazpívá si s nimi písničky.

Výrobce Ostatní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Krtečkova dobrodružství 4 Krtek ve městě užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Krtečkova dobrodružství 4 Krtek ve městě akční ceny - Levné Krtečkova dobrodružství 4 Krtek ve městě

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Krtečkova dobrodružství 4 Krtek ve městě stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Krtečkova dobrodružství 4 Krtek ve městě najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.