Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Krtečkova dobrodružství Jak Krtek ke kalhotkám přišel, Krtek a paraplíčko, Krtek a autíčko

Krtečkova dobrodružství Jak Krtek ke kalhotkám přišel, Krtek a paraplíčko, Krtek a autíčko

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Krtečkova dobrodružství Jak Krtek ke kalhotkám... není známa.

 

Popis produktu Krtečkova dobrodružství Jak Krtek ke kalhotkám přišel, Krtek a paraplíčko, Krtek a autíčko: Příhody nejpopulárnější české kreslené postavičky - Krtečka - vycházejí poprvé ve zvukové podobě. Vypravěčem historek z Krtečkova života se stal Marek Eben a hlavní hrdina promlouvá roztomilým hla... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Krtečkova dobrodružství Jak Krtek ke kalhotkám přišel, Krtek a paraplíčko, Krtek a autíčko - popis

nahoru

Příhody nejpopulárnější české kreslené postavičky - Krtečka - vycházejí poprvé ve zvukové podobě. Vypravěčem historek z Krtečkova života se stal Marek Eben a hlavní hrdina promlouvá roztomilým hlasem čtyřletého dítěte. Pro zvukovou nahrávku texty (první ze tří podle chronologie vzniku) upravila Hana Doskočilová do dialogu dvou postav - malíře Zdeńka Milera a Krtečka. S použitím původní hudby tak vznikla dokonalá akustická obdoba kresleného příběhu. V inteligentní a laskavé interpretaci Marka Ebena aspiruje zvuková podoba Krtečka na jeden z nejúspěšnějších titulů Supraphonu.

Výrobce Ostatní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Krtečkova dobrodružství Jak Krtek ke kalhotkám přišel, Krtek a paraplíčko, Krtek a autíčko užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Krtečkova dobrodružství Jak Krtek ke kalhotkám přišel, Krtek a paraplíčko, Krtek a autíčko akční ceny - Levné Krtečkova dobrodružství Jak Krtek ke kalhotkám přišel, Krtek a paraplíčko, Krtek a autíčko

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Krtečkova dobrodružství Jak Krtek ke kalhotkám přišel, Krtek a paraplíčko, Krtek a autíčko stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Krtečkova dobrodružství Jak Krtek ke kalhotkám přišel, Krtek a paraplíčko, Krtek a autíčko najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.