Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Ladakh: 567

Ladakh: 567

Cena produktu Ladakh: 567 není známa.

 

Popis produktu Ladakh: 567: adakh - album 567 je počítačová vize taneční hudby let příštích, kdy je nahrávací studio bráno jako další hudební nástroj. Živé rytmy jsou stříhány, modelovány, převraceny, míchány a spolu s šepot... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Ladakh: 567 - popis

nahoru

adakh - album 567 je počítačová vize taneční hudby let příštích, kdy je nahrávací studio bráno jako další hudební nástroj. Živé rytmy jsou stříhány, modelovány, převraceny, míchány a spolu s šepoty, hrdelnímy hlasy, alikvotními i melodickými zpěvy, výkřiky a syntetickými zvuky jsou namíchány do působivého celku. Ladakh je skupina tvořená Pavlem Fajtem a Václavem Kořínkem. Jejich první setkání proběhlo na prahu nového tisíciletí a od té doby skupina koncertuje na vybraných akcích a v koncertních sálech po republice i mimo ni. Ladakh vytvářel album 567 od roku 2000, kdy při koncertních setkáních strávil vždy několik dní ve studiu Fonografik ve Frýdlantě, anebo ve studiu Melody Room. Původně zamýšlené víceméně „živé“ album se postupně s přibývajícím materiálem a dny strávenými touto prací měnilo na mnohovrstevnaté studiové album. Ačkoliv se termín vydání původně stanovený na rok 2001 několikrát posunul, věci samé to prospělo, neboť čas takto získaný byl použit na detailní práci s materiálem. Koncertní turné Ladakh při příležitosti vydání alba 567 je naplánováno na duben 2003. Výsledný zvuk alba 567 pomáhají dotvářet různí hostující hudebníci tak, aby každá píseň alba sloužila svou odlišnou zvukovou strukturou celku.

Žánr Dance

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Ladakh: 567 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Ladakh: 567 akční ceny - Levné Ladakh: 567

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Ladakh: 567 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Ladakh: 567 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.