Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Lipová alej (nedělní setkání s Františkem Nepilem)

Lipová alej (nedělní setkání s Františkem Nepilem)

Cena produktu Lipová alej (nedělní setkání s Františkem Nepilem) není známa.

 

Popis produktu Lipová alej (nedělní setkání s Františkem Nepilem): Průvodní slovo Leoš Kosek. „Nahrávka je poslední prací Františka Nepila pro stanici Praha Českého rozhlasu. Až ji budete z této kazety naslouchat, nebraňte se srovnání se Smetanovou Mou vlastí, He... > více informací


Lipová alej (nedělní setkání s Františkem Nepilem) - popis

nahoru

Průvodní slovo Leoš Kosek. „Nahrávka je poslední prací Františka Nepila pro stanici Praha Českého rozhlasu. Až ji budete z této kazety naslouchat, nebraňte se srovnání se Smetanovou Mou vlastí, Heckelovým Mikulovem nebo s Kubištovým Vlakem v horách. Příbuznost je v hloubce pohledu, síle a upřímnosti vyznání lásky k vlasti. Nemoderní veteš? Františku promluv!“ Výstižná slova z doslovu Karla Tejkal&

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Lipová alej (nedělní setkání s Františkem Nepilem) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Lipová alej (nedělní setkání s Františkem Nepilem) akční ceny - Levné Lipová alej (nedělní setkání s Františkem Nepilem)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Lipová alej (nedělní setkání s Františkem Nepilem) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Lipová alej (nedělní setkání s Františkem Nepilem) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.