Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Mistři (DVD + CD)

Mistři (DVD + CD)

Cena produktu Mistři (DVD + CD) není známa.

 

Popis produktu Mistři (DVD + CD): Ve druhé polovině listopadu vychází na nosičích VHS a DVD film Mistři. Mistři jsou film o iluzích, o lidech, kteří po něčem touží, milují se a podvádějí a občas uvěří nesmyslům. Hospodský Karel vě... > více informací


Mistři (DVD + CD) - popis

nahoru

Ve druhé polovině listopadu vychází na nosičích VHS a DVD film Mistři. Mistři jsou film o iluzích, o lidech, kteří po něčem touží, milují se a podvádějí a občas uvěří nesmyslům. Hospodský Karel věří, že má hospodu a milující ženu Zdenu. Ta věří, že ji miluje autobusák Milan, který se už vidí na lince k moři. Josef věří, že má kamarády a není Cikán. Spolu s Karlem věří místnímu alkoholikovi Bohoušovi, že svými vizemi spasí jejich finanční situaci. Zatimco životem zklamaný Jarda už nevěří vůbec ničemu. To však nikomu z nich nebrání upnout všechny své naděje na urputné boje naší hokejové reprezentace na mistrovství světa, což nejlépe vystihuje pravě přijíždějící chatař Pavelec slovy: "Fandit si musíme sami, ˇŠvédové nám fandit nebudou".

Žánr Soundtracky

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Mistři (DVD + CD) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Mistři (DVD + CD) akční ceny - Levné Mistři (DVD + CD)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Mistři (DVD + CD) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Mistři (DVD + CD) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.