Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Mys dobré naděje Jiří Pavlica & Dizu Plaatjies

Mys dobré naděje Jiří Pavlica & Dizu Plaatjies

Cena produktu Mys dobré naděje Jiří Pavlica & Dizu Plaatjies není známa.

 

Popis produktu Mys dobré naděje Jiří Pavlica & Dizu Plaatjies: Další propojení moravské hudební kultury s kulturou jiného kontinentu, tentokrát s černošskou Jižní Afrikou.Všechno to začalo vyprodanými koncerty Hradišťanu v lednu 1999 ve Stellenboschi na turné... > více informací


Mys dobré naděje Jiří Pavlica & Dizu Plaatjies - popis

nahoru

Další propojení moravské hudební kultury s kulturou jiného kontinentu, tentokrát s černošskou Jižní Afrikou.Všechno to začalo vyprodanými koncerty Hradišťanu v lednu 1999 ve Stellenboschi na turné v Jihoafrické republice. Na jednom z koncertů se k moravské cimbálovce přidal marimbista a virtuozní hráč na tradiční africké nástroje Dizu Plaatjies. Slovo dalo slovo, pár vzájemných návštěv Jiřího Pavlici v Africe a Dizu Pl&atjiese na Moravě, několik týdnů ve studiu Slováckého divadla a bylo na světě nové CD. Kromě již zmíněných hlavních protagonistů zde samozřejmě hraje a zpívá Hradišťan včetně Alice Holubové. Spolupracují i muzikanti hudebního sdružení Talant, kteří obohatili zvuk Hradišťanu takovými nástroji jako je kytara a baskytara, saxofon, syntezátor, bicí, panova flétna atd. Na desce uslyšíme i vokální sbor Ars Brunensis Chorus a Wihanovo kvarteto. Tradiční africká hudba je zastoupena především zvuky afrických lidových nástrojů, marimb a sborových zpěvů.

Výrobce World
Žánr World
Nosič CD

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Mys dobré naděje Jiří Pavlica & Dizu Plaatjies užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Mys dobré naděje Jiří Pavlica & Dizu Plaatjies akční ceny - Levné Mys dobré naděje Jiří Pavlica & Dizu Plaatjies

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Mys dobré naděje Jiří Pavlica & Dizu Plaatjies stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Mys dobré naděje Jiří Pavlica & Dizu Plaatjies najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.