Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Now And Forever… The Hits

Now And Forever… The Hits

Cena produktu Now And Forever… The Hits není známa.

 

Popis produktu Now And Forever… The Hits: Pokud někdo v dnešní době vydrží na špičce popu celou dekádu, tak to nemůže být jen tak někdo. Triu TLC se podobný kousek povedl, a pokud jste jejich čtyři (nebo spíš tři a půl?) řadová alba z nej... > více informací


Now And Forever… The Hits - popis

nahoru

Pokud někdo v dnešní době vydrží na špičce popu celou dekádu, tak to nemůže být jen tak někdo. Triu TLC se podobný kousek povedl, a pokud jste jejich čtyři (nebo spíš tři a půl?) řadová alba z nejrůznějších důvodů minuli, máte teď možnost doplnit si archiv reprezentativním výběrem. Tři dívky na čele s charismatickou Lisou "Left Eye" Lopes poprvé udeřily v roce 1992 s hezky nazvaným debutem "Ooooooohhh … On The TLC Tip" a řízné, funkově laděné nahrávky z něj logicky zahajují víceméně chronologicky řazený výběr. Od začátku si pro svá děvčata producent a skladatel Dallas Austin uměl vybrat další důležité autory a lidi s branže, takže na prvních albech jste mohli najít jména jako LA Reid, Babyface nebo Jermaine Dupri. Prince pro ně napsal hit "Get It Up", který zazněl ve filmu "Poetic Justice". To hlavní přišlo s druhou deskou "Crazysexycool". Celosvětový bestseller se prodával nejen v roce 1994 po miliónech a nesl se v duchu svého názvu. Hlavní byla pohoda, funková energie šla mírně stranou a trio se prezentovalo dokonalou symbiózou popově soulových balad s r´n´b. Modrá planeta klečela dívkám u nohou, velké hity "Creep", "Red Light Special" a "Waterfalls" se hrála úplně všude, vždyť třeba po posledním z nich sáhla u nás skupina Chaozz a jejich "Vodopády" slavily až nečekaný úspěch. Ale zpět k TLC. Sláva jim hodně stoupla do hlavy, v kapele se začaly objevovat spory, problémy byly hlavně s úlety Lisy "Left Eye" Lopes a zdálo se, že je konec. Mluvilo se o natáčení, o sólech, jenže pořád se jenom mluvilo a na vrchol se drali jiní. O to větším šokem bylo po pěti letech od dvojky vydání výtečné trojky "Fanmail", velmi moderní desky s taháky "Silly Ho", "No Scrubs" a především skvělou "Unpretty". Zdálo se, že všechny problémy jsou pryč. Lopes si střihla sólovku "Supernova" (2001) a připravovala se čtvrtá deska, když při tragické automobilové nehodě hlavní protagonistka zahynula. Dvě zbylé dívky ještě s producenty dokončily album "3D", bez Lisy už to ale nějak není ono. Pro tento výběr sice ještě připravily nadupanou novinku "Come Get Some" s Lil´ Jonem a Sean Paulem, fanoušky ale víc těší uvedení dosud nevydané "Whoop De Woo". A tak "Now &a Forever" berme jako definitivní rozloučení s lahůdkou jménem TLC.

Žánr Hip-Hop

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Now And Forever… The Hits užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Now And Forever… The Hits akční ceny - Levné Now And Forever… The Hits

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Now And Forever… The Hits stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Now And Forever… The Hits najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.