Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Nylon & Steel, Manuel Barueco

Nylon & Steel, Manuel Barueco

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Nylon & Steel, Manuel Barueco není známa.

 

Popis produktu Nylon & Steel, Manuel Barueco: 1. Odeon (3:17) 2. Beyond the Mirage (6:54) 3. Azzurra (7:27) 4. The Grand Passion (4:22) 5. Wolvesville (2:00) 6. Cavatina (3:15) 7. Without Sunglasses (2:57) 8. Northern Lights (3:20) 9. Up in t... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Nylon & Steel, Manuel Barueco - popis

nahoru

1. Odeon (3:17) 2. Beyond the Mirage (6:54) 3. Azzurra (7:27) 4. The Grand Passion (4:22) 5. Wolvesville (2:00) 6. Cavatina (3:15) 7. Without Sunglasses (2:57) 8. Northern Lights (3:20) 9. Up in the Air (2:17) 10. Mysteries of the Slow River (4:01) 11. I Remember (4:54) 12. Crow at Midnight (2:49) 13. Rodeo (3:41) "Tuhle desku považuji za fantastický experiment, který mi dovolil vkročit do jiného světa…" Manuel Barrueco je jednou z vůdčích postav současného "klasického" kytarového světa. Koncertuje po celém světě, spolupracoval s takovými veličinami jako jsou Plácido Domingo, Barbara Hendricks, Emmanuel Pahud, Seiji Ozawa, Franz Welser Most ad., ale i Sir George Martin (Beatles), k nimž letos přibudou např. Kent Nagano a Leif Segerstam. Na kytaru hraje od svých osmi let, kdy navštěvoval Esteban Salas Conservatory v Santiago de Cuba. V roce 1967 jeho rodina z Kuby emigrovala do USA a on doplnil svá studia o Peabody Conservatory v Baltimore, kde dnes sám přednáší. Album Nylon &a Steel je pro Barrueca zcela novým zážitkem, protože překročil "svůj" žánr a v duetech se setkal s jazzovými a rockovými kytaristy Al Di Meolou, Steve Morsem (Deep Purple) a Andy Summersem (The Police). Název tohoto nevšedního titulu je odvozen od toho, že všechny kytary nahrávané Barruecem měly nylonové struny, kdežto kytary jeho výše jmenovaných partnerů ocelové. Obsahuje osm originálních skladeb (po 2 složili S. Morse a A. Summers) s písněmi napsanými brazilskými skladateli E. Nazarethem a C. Machadem, H. Villa-Lobos, S. Myersem a A. Coplandem. "Byly doby, kdy jsem si říkal, že by bylo dost obtížné hrát s těmito ohromnými muzikanty. Např. Al je známý svou šílenou rychlostí a technikou a když jsme se sešli poprvé, myslel jsem si, že by na mě venku před studiem měla pro jistotu čekat sanitka. Všechno bylo ale nakonec úplně jinak: každý z nich mě nějakým způsobem obohatil."

Žánr Klasická hudba

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nylon & Steel, Manuel Barueco užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Nylon & Steel, Manuel Barueco akční ceny - Levné Nylon & Steel, Manuel Barueco

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Nylon & Steel, Manuel Barueco stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Nylon & Steel, Manuel Barueco najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.