Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

O víle Amálce

O víle Amálce

Obrázek není k dispozici

Cena produktu O víle Amálce není známa.

 

Popis produktu O víle Amálce: Pohádky Václava Čtvrtka okouzlují nádherným jazykem, zvláštními a mimořádně trefnými výrazy, fantazijním prostředím, podivuhodnými příhodami hrdinů a zjevnou láskou, se kterou je spisovatel vytvář... > více informací


O víle Amálce - popis

nahoru

Pohádky Václava Čtvrtka okouzlují nádherným jazykem, zvláštními a mimořádně trefnými výrazy, fantazijním prostředím, podivuhodnými příhodami hrdinů a zjevnou láskou, se kterou je spisovatel vytvářel. Víla Amálka patří k nejoblíbenějším Čtvrtkovým postavám. Podle dnes již klasického večerníčku vznikla tato nahrávka, ve které vyprávějící Eduard Cupák rozvinul celou škálu poloh, se kterými barvitě charakterizuje kouzelný svět pohádkového lesa, v němž Amálka bydlí. Na jedné straně jsou zde protivný vodník Kebule, kulatá bába, myslivec Muška, neohrabaný a sobecký obr Hrompac a proti nim něžná víla Amálka, vždy vítězící za pomoci zvířátek, ptáků, rostlin a živlů, ale i vlastního důvtipu a vědomostí.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu O víle Amálce užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější O víle Amálce akční ceny - Levné O víle Amálce

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější O víle Amálce stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější O víle Amálce najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.