Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Osudy dobrého vojáka Švejka 6 (Pokračování slavného výprasku)

Osudy dobrého vojáka Švejka 6 (Pokračování slavného výprasku)

Cena produktu Osudy dobrého vojáka Švejka 6 (Pokračování sla... není známa.

 

Popis produktu Osudy dobrého vojáka Švejka 6 (Pokračování slavného výprasku): Na těchto 4 CD (a paralelně 4 MC) pokračují světoznámé historky Švejka a jeho druhů z 91. regimentu. Nadporučík Lukáš, nenažraný Baloun, šikovatel Vaněk, telegrafista Chodounský, jednoroční dobrov... > více informací


Osudy dobrého vojáka Švejka 6 (Pokračování slavného výprasku) - popis

nahoru

Na těchto 4 CD (a paralelně 4 MC) pokračují světoznámé historky Švejka a jeho druhů z 91. regimentu. Nadporučík Lukáš, nenažraný Baloun, šikovatel Vaněk, telegrafista Chodounský, jednoroční dobrovolník Marek, hejtman Ságner – ti všichni tvoří společenství aktérů, se kterými rozehrává voják Švejk své příběhy – jako vypravěč i jako aktivní účastník. Novou hvězdou mezi komickými postavami vojenského důstojnictva je poručík Dub. Na něm si Jaroslav Hašek zvláště vychutnal vyjádření škály nadřazené tuposti, již Jan Werich humorně umocnil svým projevem. V posledním 6. dílu nahrávky se pak Švejk dostane omylem do transportu ruských zajatců, užije si další varianty setkání s lidskou hloupostí (které vojenské prostředí zvláště přeje) a v pořádku se na závěr vrátí ke své marškumpanii. V interpretaci Jana Wericha posluchači získávají zvukový záznam celého románu v podobě, která senzačně násobí dojem čteného díla. Vlastníci všech šesti dílů nahrávky (12 CD či MC) tak budou mít v ruce mistrovský klenot inteligentního humoru, patřícího k vrcholům naší i světové literatury a zároveň skvělý záznam kongeniálního Werichova přednesu.

Výrobce Ostatní
Nosič CD

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Osudy dobrého vojáka Švejka 6 (Pokračování slavného výprasku) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Osudy dobrého vojáka Švejka 6 (Pokračování slavného výprasku) akční ceny - Levné Osudy dobrého vojáka Švejka 6 (Pokračování slavného výprasku)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Osudy dobrého vojáka Švejka 6 (Pokračování slavného výprasku) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Osudy dobrého vojáka Švejka 6 (Pokračování slavného výprasku) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.