Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Pink Floyd: Delicate Sound Of Thunder

Pink Floyd: Delicate Sound Of Thunder

Cena:

od 339 Kč do 799 Kč

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu Pink Floyd: Delicate Sound Of Thunder: Live album (1988) Projekt skupiny, téměř 70minutový záznam koncertů z roku 1994, sice profesionálně, ale už jen formálně zprostředkovává hudební magii starých "Flojdů". V postavě Syda Barretta a s... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Supraphonline.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Supraphonline.cz popsal.
     
Pokud máte zkušenost s obchodem FilmNaDVD.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem FilmNaDVD.cz popsal.
Skladem
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Patro.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Patro.cz popsal.

Pink Floyd: Delicate Sound Of Thunder - popis

nahoru

Live album (1988) Projekt skupiny, téměř 70minutový záznam koncertů z roku 1994, sice profesionálně, ale už jen formálně zprostředkovává hudební magii starých "Flojdů". V postavě Syda Barretta a s pomocí jeho ducha proniklo do hudby skupiny nádherné šílenství, které otevíralodveře mysli do končin stejně tajemných jako vesmír. Barrett, Jim Morrison a pár dalších byli převratní v tom, že ukázali, jak do univerza duše nahlížet elektrickou hudbou. Svit Barrettovy fantazie prostoupil nejen jeho písně, z nichž skupina na koncertním dvojalbu cituje Astronomy Domine, ale zasáhl spoluhráče Gilmoura, Waterse a Wrighta natolik, že mu věnovali ódu Shine On You Crazy Diamonds. Po Barrettově odchodu se princip otočil: Pink Floyd se věnovali "vnějšímu vesmíru", to jest populární hudbě - řemeslně dokonalým a v mnoha případech mistrovským odrazům a charakteristikám světa okolo nich. Tak se tato výtečná hudba, dnes už klasika moderní doby, zpřístupnila milionům posluchačů. Navíc Watersův vnitřní svět, který autoritativní baskytarista vášnivě promítl do projektu The Wall nebo The Final Cut, nebyl tak bohatý a imaginativní jako Barrettův. Možná právě proto, že si Waters hudbou spíše léčil soukromé bolesti. Watersův způsob šílenství alespoň vtiskl do análů Pink Floyd silnou kapitolu plnou emocí.Následovníci Gilmour, Wright a Mason zůstali"pouze" superprofesionály. Písničky z alba The Division Bell jenom dráždí Barrettova a Watersova ducha. Mezitím ovšem dorostly nové generace posluchačů, které spolu se svými otci chtějí slyšet hudbu Pink Floyd živě, protože je magická a všeobecně zažitá. Nikdo ji nezahraje lépe než tito tři bývalí spoluhráči Barretta a Waterse.Pink Floyd jsou dnes už jen průmysl. Jedenáctičlenný tým hudebníků, jenž má za zády přinejmenším elektrárnu a disponuje světelnou aparaturou,"pouze" interpretuje - nebo ředí - známou hudbu. Graficky předimenzovaný obal s diodou, která má blikat jeden rok, rafinovaně maskuje skutečnost, že současní Pink Floyd jsou běžci s hasnoucí pochodní.

Výrobce Pop / Rock
Žánr Pop / Rock

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Pink Floyd: Delicate Sound Of Thunder užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Pink Floyd: Delicate Sound Of Thunder akční ceny - Levné Pink Floyd: Delicate Sound Of Thunder

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Pink Floyd: Delicate Sound Of Thunder stojí 339 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Pink Floyd: Delicate Sound Of Thunder najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.