Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Písničky z večerníčků - Včelí medvídci, Mach a Šebestová, Méďové atd.

Písničky z večerníčků - Včelí medvídci, Mach a Šebestová, Méďové atd.

Cena produktu Písničky z večerníčků - Včelí medvídci, Mach a... není známa.

 

Popis produktu Písničky z večerníčků - Včelí medvídci, Mach a Šebestová, Méďové atd.: Ty nejznámější večerníčky provází většinou úvodní a závěrečná písnička, která se spojí s oblíbeným pořadem v jeden nedílný celek. Bylo tomu například u večerníčku Mach a Šebestová, když se písničk... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Písničky z večerníčků - Včelí medvídci, Mach a Šebestová, Méďové atd. - popis

nahoru

Ty nejznámější večerníčky provází většinou úvodní a závěrečná písnička, která se spojí s oblíbeným pořadem v jeden nedílný celek. Bylo tomu například u večerníčku Mach a Šebestová, když se písnička o utrženém sluchátku se stala hymnou žáků tříd 3.B.. Příběhy včelích medvídků jsou takto populárními písničkami doslova nabity. Popěvek brouka Kvapníka - Chvátám, chvátám, nemám chvíli klid - si zpívají děti v mateřských školách, stejně jako dospělí. Podobný osud čekal úvodní a závěrečnou píseň Brum, brum, brum ze seriálu o živých medvědech Méďové. Písnička okamžitě zlidověla, děti ji přijaly za svou. Na tomto CD a MC přinášíme všechny nejoblíbenější písničky, které vám zněly v uších ještě dlouho po odeznění známé večerníčkové pohádky.

Nosič CD

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Písničky z večerníčků - Včelí medvídci, Mach a Šebestová, Méďové atd. užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Písničky z večerníčků - Včelí medvídci, Mach a Šebestová, Méďové atd. akční ceny - Levné Písničky z večerníčků - Včelí medvídci, Mach a Šebestová, Méďové atd.

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Písničky z večerníčků - Včelí medvídci, Mach a Šebestová, Méďové atd. stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Písničky z večerníčků - Včelí medvídci, Mach a Šebestová, Méďové atd. najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.