Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Povídky Šimka a Grossmanna 2

Povídky Šimka a Grossmanna 2

Cena produktu Povídky Šimka a Grossmanna 2 není známa.

 

Popis produktu Povídky Šimka a Grossmanna 2: Povídky psali oba autoři původně pro svá jevištní vystoupení. Proto také první dva tituly /Povídky Š+G 1 a 2/ vydal Supraphon v letech l994 a l995 jako výběr z archivních zvukových záznamů inscena... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Povídky Šimka a Grossmanna 2 - popis

nahoru

Povídky psali oba autoři původně pro svá jevištní vystoupení. Proto také první dva tituly /Povídky Š+G 1 a 2/ vydal Supraphon v letech l994 a l995 jako výběr z archivních zvukových záznamů inscenací této dnes už slavné dvojice, včetně dochované nahrávky interpretace jedné povídky Jiřím Grossmannem. V první polovině devadesátých let pak Miroslav Šimek shromáždil všechny kdysi vzniklé texty a připravil je pro úspěšné knižní vydání. To zahrnuje i povídky, které z ideových důvodů nebyly v období totality inscenovány ani natočeny. A právě tyto texty načetl v roce l996 Miroslav Šimek za účasti publika v Divadle Jiřího Grossmanna exkluzívně pro Supraphon, který je ještě téhož roku vydal jako Povídky Š+G 3. Nyní vycházejí všechny tři stále úspěšné tituly jako celek ve sjednocující nové výtvarné podobě s dobovými fotografickými portréty obou protagonistů.

Výrobce Ostatní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Povídky Šimka a Grossmanna 2 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Povídky Šimka a Grossmanna 2 akční ceny - Levné Povídky Šimka a Grossmanna 2

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Povídky Šimka a Grossmanna 2 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Povídky Šimka a Grossmanna 2 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.