Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Povídky Šimka a Grossmanna 5

Povídky Šimka a Grossmanna 5

Cena produktu Povídky Šimka a Grossmanna 5 není známa.

 

Popis produktu Povídky Šimka a Grossmanna 5: Jak jsem rukoval, Exkurze do zoo, Návštěva cirkusu, Bratrova svatba, Jak jsme potírali nemravnost, Moje pomoc zemědělcům, Přestupek bratra Vildy Čte Miloslav Šimek Své povídky psali autoři ještě j... > více informací


Povídky Šimka a Grossmanna 5 - popis

nahoru

Jak jsem rukoval, Exkurze do zoo, Návštěva cirkusu, Bratrova svatba, Jak jsme potírali nemravnost, Moje pomoc zemědělcům, Přestupek bratra Vildy Čte Miloslav Šimek Své povídky psali autoři ještě jako téměř neznámí při společných sedánkách v pražské kavárně Slavie. Později jimi prokládali své jevištní kompozice, ale knižně mohly vyjít až počátkem devadesátých let minulého století. Jejich humor přežil desetiletí. Tento titul vám nabízí dalších sedm povídek v interpretaci Miloslava Šimka s klavírními improvizacemi Vladimíra Truce v nichž se ozývají nejznámější Grossmannovy melodie. Snímek byl natočen za účasti dobře se bavícího publika a jistě si získá své posluchače.

Výrobce Ostatní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Povídky Šimka a Grossmanna 5 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Povídky Šimka a Grossmanna 5 akční ceny - Levné Povídky Šimka a Grossmanna 5

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Povídky Šimka a Grossmanna 5 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Povídky Šimka a Grossmanna 5 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.